Branża stolarki dla Ukrainy – sprawdź jak można pomóc

Podziel się:
Od początku konfliktu w Ukrainie wiele firm i osób z branży stolarki budowlanej organizuje akcje wysyłki zaopatrzenia dla Ukrainy i zbiórki darów. Pomoc w różnych formach wciąż jest potrzebna. Dlatego Związek POiD wraz ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Rynku Okien i Fasad w Ukrainie oraz redakcją oknonet.pl, podjęli współpracę, której celem jest wskazanie najbardziej aktualnych potrzeb oraz bezpośredni kontakt do wolontariuszy. Wszystkie informacje zostały zamieszczone w jednym miejscu, w specjalnej zakładce „Branża dla Ukrainy”, na stronie internetowej POiD.

Fot. POiDFot. POiD
O tym jak wygląda sytuacja w Ukrainie mieli okazję przekonać się uczestnicy dwunastej odsłony Kongresu Stolarki Polskiej. Do udziału w roli gości honorowych Kongresu zaproszono Alekseya Bubnova i Ivana Bogdana, przedstawicieli ukraińskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Rynku Okien i Fasad, którzy opowiedzieli jak wygląda wojenna codzienność w Ukrainie oraz jak obywatele Ukrainy angażują się w pomoc walczącym na froncie. Wystąpienie zakończyło się owacją na stojąco i zapewnieniem dalszego wsparcia ze strony polskiej branży stolarki budowlanej.

Fot. POiDFot. POiDFot. POiDFot. POiD
Jednym z założeń zostało stworzenie platformy, która umożliwi zwiększenie skuteczności pomocy. Dzięki współpracy Związku POiD, ukraińskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Rynku Okien i Fasad oraz redakcji oknonet.pl, powstała inicjatywa, która nie tylko pozwala poznać zainteresowanym najbardziej palące potrzeby, ale również ułatwia bezpośredni kontakt z wolontariuszami, którzy bezpośrednio docierają z pomocą do okupowanych regionów Ukrainy.

Fot. POiDFot. POiDFot. POiDFot. POiD
Do najbardziej palących potrzeb należy pomoc dzieciom poległych żołnierzy, środki medyczne, wyposażenie techniczne oraz wojskowe. Każdy, kto chciałby w jakikolwiek sposób wesprzeć naszych wschodnich sąsiadów, może wybrać jedną z wymienionych form pomocy, i za pośrednictwem danych zamieszczonych w nowej zakładce skontaktować się z Ivanem Bogdanem, który jako wolontariusz koordynuje akcję pomocową.
REKLAMA:

Nie da się wyrazić słowami wdzięczności do Polaków, którzy już tak wiele zrobili dla Ukrainy. Ogromne znaczenie ma każda pomoc, zarówno materialna jak i ta mentalna. Dlatego bardzo dziękujemy za możliwość udziału w Kongresie Stolarki Polskiej oraz możliwość pokazania naszej sytuacji. Inicjatywa, z którą przyszła do nas branża stolarki polskiej, pozwola na przekazaywanie rzetelnej informacji o działaniach na froncie, ale też jeszcze przecyzyjniej docierać nam z konkretną pomocą. To bardzo duża pomoc dla nas. Dziękujemy – mówi Ivan Bubnov.

Zakładka z najważniejszymi informacjami o formach pomocy Ukrainie oraz bezpośredni kontakt: https://poid.eu/branza-dla-ukrainy/.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: POiD
#okna #drzwi #wiadomości #okno #brama #okna i drzwi #poid

Więcej tematów: