Deszczownica Silia triumfuje w konkursie Diament Meblarstwa!

Podziel się:

Deszczownica Silia zdobyła prestiżową nagrodę w kategorii „Strefa Łazienki - Wyposażenie Łazienki, klasa premium” w 18. edycji konkursu Diament Meblarstwa.

To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza nie tylko doskonałe wzornictwo i innowacyjność produktu, ale także jego zaawansowaną technologię oraz funkcjonalność.

Gratulujemy projektantkom Ani Słowińskiej-Owczarek oraz Kasi Łogwinienko wyjątkowego produktu i czekamy na dalsze sukcesy deszczowni Silia.

Deszczownica SILIA – design na miarę Twojego wnętrza

Deszczownica SILIA to nowoczesna reinterpretacja klasycznego wzornictwa armatury łazienkowej. Inspiracją do jej powstania jest wygięta w łuki rura, co nadało całej serii opływowy i zaokrąglony kształt.

Górna część deszczownicy jest składana i przybiera ciekawą i oryginalną formę. To, co wyróżnia ten model, to strumień wody. Mimo małej główki natryskowej strumień przybiera kształt stożka i ma optymalną intensywność. Ponadto, główka jest niezwykle trwała i łatwa w utrzymaniu w czystości. Stanowi świeże podejście do tradycyjnych rozwiązań, zapewniając nie tylko funkcjonalność, ale także elegancję.

Udogodnieniem są również: uchwyt słuchawki zintegrowany z korpusem baterii, ceramiczny mechaniczny przełącznik funkcji typu Click oraz słuchawka Cool-out, która pomimo przepływu gorącej wody, nie nagrzewa się, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania.

Za kreację SILIA odpowiadają Anna Owczarek i Katarzyna Łogwinienko, które podjęły się wyzwania stworzenia deszczownicy łączącej doskonały design z funkcjonalnością.  Ręcznie dopracowane elementy i szeroka gama kolorów sprawiają, że model ten jest niezwykle wyrafinowany. Estetyka deszczownicy odnosi się do trendu wabi-sabi, czerpiącego inspirację z japońskiej kultury i zbliżającego nas do natury. Biorąc relaksujący prysznic, zyskujesz przestrzeń do zatrzymania się w codziennym pędzie, wyciszenia i skupienia na tym, co dla ciebie najważniejsze.

Podczas pracy nad kolekcją SILIA dążyliśmy do połączenia klasy premium z luksusem w minimalistycznej formie, unikając niepotrzebnego przepychu. Bogactwo dostępnych kolorów oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów dało nam przestrzeń do kreacji, a efekty tej pracy z dumą prezentujemy w naszym zgłoszeniu.

Kategoria:
STREFA ŁAZIENKI
WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI
KLASA PREMIUM
Projektant: Anna Słowińska – Owczarek, Katarzyna Łogwinienko

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Deante
#wiadomości #nagrody #instalacje #prysznic #deante

Więcej tematów: