<

Deszczownica Silia triumfuje w konkursie Diament Meblarstwa!

Deszczownica Silia zdobyła prestiżową nagrodę w kategorii „Strefa Łazienki - Wyposażenie Łazienki, klasa premium” w 18. edycji konkursu Diament Meblarstwa.

Więcej...

Oszczędzanie wody w łazience – łatwe i skuteczne

Temat oszczędzania wody towarzyszy nam od wielu lat – kiedyś ze względu na chęć obniżenia rachunków, a w ostatnich latach z uwagi na zmiany klimatyczne, które są coraz bardziej odczuwalne. Sposobów jest wiele, a mimo to wciąż istnieje duża grupa osób, którzy zwyczajnie nie wiedzą...

Więcej...

Kolekcja zlewozmywaków Magnetic nagrodzona w konkursie Dobry Design 2022!

Zlewozmywak Magnetic nagrodzony w konkursie Dobry Design 2022!

Więcej...

Deante na targach WARSAW HOME 2021

Na tegorocznej edycji targów nie zabraknie marki Deante. Przedstawi ona bieżące trendy w wyposażeniu wnętrz, gorące nowości i innowacyjne projekty. Spotkamy się w towarzystwie pasjonatów dobrego designu i ludzi, którzy o wyposażeniu wnętrz wiedzą wszystko.

Więcej...

Akcesoria łazienkowe Mokko: modne, ekologiczne, produkowane w Polsce

Akcesoria Deante Mokko to wyjątkowa biżuteria dla wnętrza....

Więcej...

Trendy loftowe w łazience - czarne kabiny prysznicowe

W tę stylizację wpisują się również czarne kabiny prysznicowe Deante.

Więcej...

Deante odświeża swój wizerunek

Zmiana identyfikacji wizualnej marki Deante to jeden z wielu elementów większego procesu. Jest efektem rozwoju firmy i nieustannie zachodzących w niej zmian.

Więcej...

Kolekcja Hiacynt - nowa ceramika od Deante

Dla zwolenników prostoty oraz porządku wprowadziliśmy serię ceramiki Hiacynt, która pozwoli na harmonijne i kompleksowe zaaranżowanie przestrzeni łazienki i toalety.

Więcej...

Baterie Deante Wyborem Roku!

Kolekcja została doceniona przez Redakcję magazynu „Łazienka” i otrzymał jej nagrodę w konkursie Łazienka – Wybór Roku 2019.

Więcej...

Bateria Silia – nowoczesność i elegancja w kuchni od Deante

Bateria Silia produkowana jest w dwóch wariantach wykończenia. Dla zwolenników klasyki proponujemy wersję w całości chromowaną. Miłośnikom nowoczesności spodoba się model łączący surową stal szlachetną wylewki z matowoczarnym korpusem i dźwignią.

Więcej...
Loading...