Firmy budowlane pracują w całej Polsce

Firmy budowlane działają w całej Polsce. Miejscem ich działania są takie miasta, jak Wrocław, Gdańsk, Kielce. Nie brakuje takich firm również w Poznaniu, Gdyni czy Warszawie. Klienci doceniają działalność firm budowlanych w niejednym miejscu i spokojnie z nich korzystają.

Więcej...

Magiczny nastój nie tylko od święta

Tegoroczne święta będziemy raczej spędzać we własnych domach, dlatego warto zadbać o odpowiedni wystrój, który będzie mógł zostać z nami na dłużej. Podpowiadamy, jak wyczarować magiczny nastrój we wnętrzach i czym kierować się przy wyborze dekoracji bożonarodzeniowych.

Więcej...

Drugie drzwi do domu – bezpieczne wejście z garażu

Planując bezpieczeństwo antywłamaniowe w naszym domu, najczęściej skupiamy się na wyborze odpowiednich drzwi wejściowych i okien. Wymieniając lub instalując nową stolarkę okienno-drzwiową, zwracamy uwagę na...

Więcej...

Jak wybrać dobre drzwi zewnętrzne?

Jak je dobrać, by pasowały do naszego domu i jego otoczenia oraz dobrze spełniały swoje funkcje?

Więcej...

Jakie parametry brać pod uwagę, kupując oświetlenie?

Jak prawidłowo dobrać oświetlenie, by wyszło nam na zdrowie?

Więcej...

Próg likwidujący bariery do drzwi wejściowych oraz podnoszono-przesuwnych od GU Polska

Na rynku pojawiła się właśnie nowość – rozwiązanie dla progów do drzwi wejściowych oraz podnoszono-przesuwnych, które całkowicie likwiduje bariery.

Więcej...

Dlaczego warto zamontować ekologiczną przydomową oczyszczalnię ścieków?

Warto bliżej przyjrzeć się najważniejszym korzyściom płynącym z posiadania własnej oczyszczalni

Więcej...

Internauci wybiorą najlepszy obiekt z systemami Aluprof

Trwa głosowanie internautów na najciekawszą realizację biorącą udział w konkursie „Obiekt Roku w Systemach Aluprof 2018”.Każdy może wskazać jedną bryłę spośród ponad 170 obiektów zgłoszonych do plebiscytu promującego nowoczesną architekturę przestrzeni miejskich. Wśród kandydatów...

Więcej...

Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu grupy PSB

Grupa PSB Handel S.A. śledzi ceny wiodących materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu, co pozwala obserwować zmiany trendów, które oddaje wykres.

Więcej...

Budowa i zakup domu według Polaków

Słowo „dom” ma w Polsce silnie pozytywne konotacje – kojarzy się głównie z rodziną, ciepłem, spokojem i bezpieczeństwem.

Więcej...
Loading...