<

Wakacyjna przerwa. Czas na nowy pokój dla dziecka

Latem najmłodsi domownicy często wybywają z domu na kolonie lub do dziadków. Co wtedy mogą zrobić osamotnieni rodzice? Remont. Wakacje to idealny moment, by urządzić pociechom nowy pokój.

Więcej...

Twoje miejsce pod skosami. Aranżujemy pokój na poddaszu

Szczęśliwi posiadacze piętrowych domów często muszą się mierzyć z jednym, podstawowym wyzwaniem - jak zaaranżować przestrzeń pod tzw. skosami. Urządzić tam biuro, sypialnię czy może coś innego? Dobra wiadomość jest taka: dzięki meblom na wymiar każdy z tych pomysłów jest dobry i możliwy...

Więcej...

Dobre wejście. Pomysłowe rozwiązania na aranżację przedpokoju

Już od wejścia do domu chcemy czuć się dobrze i robić wrażenie na gościach. Dlatego przedpokój, choć często niedoceniany, to jedno z kluczowych pomieszczeń w mieszkaniu. Wyjątkowe rozwiązania na wymiar pomogą nam zaaranżować idealną strefę wejściową.

Więcej...

Krok od spełnienia marzeń. O czym pamiętać projektując szafę na wymiar?

Projektowanie nigdy nie było tak proste, jak teraz. Nowoczesne technologie pozwalają nam w ciągu kilku minut wykreować pomysł na wyjątkową szafę lub garderobę na wymiar. Możemy to zrobić nie ruszając się nawet z własnego domu.

Więcej...

W ponadczasowym stylu Mid Century Modern

Co ma takiego w sobie, że wciąż urzeka klasyczną prostotą i niewymuszoną elegancją? Dlaczego w ponad pół wieku od powstania tego stylu wciąż inspirują się nim projektanci i miłośnicy pięknego wzornictwa?

Więcej...

Drzwi do szafy – przesuwne czy uchylne?

3 argumenty za każdym z rozwiązań

Więcej...

Zagospodarowanie przestrzeni pod schodami

Większość mieszkańców miast marzy o swoim własnym domu. Wolnostojące czy szeregowe w miastach lub w ich pobliżu, przeważnie nie posiadają wielkich działek, a ich powierzchnia nie przekracza 100 - 120 metrów kwadratowych.

Więcej...

Jak zaprojektować idealną garderobę do przechowywania dla niej i dla niego?

5 wskazówek na idealną przestrzeń do przechowywania

Więcej...

Funkcjonalność i design w polskich meblach

Inspiracji i świeżych bodźców w zakresie urządzania wnętrz oraz tworzenia funkcjonalnych produktów dostarczają światowe imprezy targowe, na których prezentowane są nie tylko gotowe produkty ...

Więcej...

Złote Godło Konsumencki Lider Jakości 2018

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI jest ogólnopolskim, promocyjnym programem konsumenckim, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm funkcjonujących na polskim rynku.

Więcej...
Loading...