newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 12 lipca 2020
28.02.2020r...

Bramy przemysłowe zaprojektowane do pracy – KRISPOL Z PROMOCJĄ

Planujesz inwestycję biznesową? A może chcesz wymienić starą bramę w obiekcie? Postaw na KRISPOL - produkty zaprojektowane do pracy w każdych warunkach. Teraz z wysokim rabatem.
Bramy przemysłowe zaprojektowane do pracy – KRISPOL Z PROMOCJĄ

Promocja KRISPOL rozpoczęła się 26.02.2020 r. i potrwa do 16.03.2020 r. Tylko w tym czasie we wszystkich centrach kompetencyjnych KRISPOL i u Partnerów producenta, będzie można nabyć bramę przemysłową z bardzo wysokim rabatem. W pierwszym etapie inwestorzy uzyskają 23 procent zniżki, w drugim - 20.
--
REKLAMA:
--
Bramy przemysłowe KRISPOL z powodzeniem odnajdują się nawet w najtrudniejszych biznesowych realiach. Marce zaufały centra logistyczne, dystrybucyjne, serwisowe, handlowe, warsztaty samochodowe, salony sprzedaży samochodów, klienci z branży rolniczej. Produkty z powodzeniem są stosowane w budownictwie przemysłowym, a także przy budowach hali produkcyjnych. Wszystkie bramy są personalizowane i tworzone na wymiar, wykwalifikowani doradcy w punktach sprzedaży po analizie potrzeb, pomagają dobrać najlepsze, funkcjonalne dodatki, a także odpowiednią automatykę.
Więcej o promocji można przeczytać na stronie producenta: https://krispol.pl/promocja-bramy-przemyslowe/

źródło: KRISPOL

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d