newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 12 lipca 2020
21.05.2020r...

Wygoda w montażu sieci preizolowanych. Thermaflex oferuje gotowe pakiety Flexalen 600 Plug&Play

Wszystko, co jest potrzebne do stworzenia szybkiego i wydajnego połączenia zamknięte w jednym, wygodnym pudełku. Pakiety Flexalen 600 Short Length Packages od Thermaflex znacznie ułatwiają i przyśpieszają instalację systemów dystrybucji.
Fot. Thermaflex
Fot. Thermaflex

Zamiast przechowywać i przewozić osobno rury, akcesoria, taśmę wystarczy mieć jeden kompaktowych rozmiarów karton z niezbędnym wyposażeniem. Poręczne pakiety krótkich odcinków rur Flexalen 600 zostały stworzone z myślą o komforcie i wydajności pracy instalatorów. Lekkie, łatwe w transporcie pudełko zawiera elastyczną, podwójną, preizolowaną rurę roboczą Flexalen 600, cztery złączki zaciskowe, dwie podwójne gumowe końcówki oraz taśmę ostrzegawczą. Wszystko, co niezbędne do budowy krótkiego połączenia w ziemi A-B znajduje się w jednym miejscu, co sprawia, że nie trzeba przeszukiwać samochodu czy skrzynki w poszukiwaniu potrzebnych elementów. Kartonowe opakowanie daje również gwarancję, że rura robocza i płaszcz zewnętrzny pozostaną wolne od zanieczyszczeń. Można wyeliminować w ten sposób ryzyko, że materiały zabrudzą się podczas przewozu.

Uniwersalny zestaw

Pakiet Flexalen 600 Short Length Packages oferuje wszechstronne możliwości zastosowania. Perfekcyjnie nadaje się do krótkich odcinków przesyłu w różnego rodzaju instalacjach. Może być wykorzystywany w systemach ogrzewania/pomp ciepła, ogrzewania i chłodzenia sąsiadujących budynków, połączeniach kotłowni z budynkiem oraz w innego rodzaju instalacjach. Żeby precyzyjnie dopasować pakiet Flexalen 600 SLP do swoich potrzeb można wybierać wśród różnych średnic i długości rur. Dostępne są średnice DZ 20, 25, 32 mm. Zwijane w coile odcinki Flexalen 600 standardowo są długie na 8, 12, 16 lub 20 m. Inne długości dostępne są na życzenie.

Fot. Thermaflex
Fot. Thermaflex

Flexalen 600: trwałość, wytrzymałość i ochrona przed uszkodzeniami

Preizolowane rury Flexalen 600 znajdujące się w pakietach krótkich odcinków Flexalen 600 SLP są funkcjonalne i wydajne. Charakteryzują się wysokim ciśnieniem znamionowym - 95°C/8 bar oraz szerokim zakresem temperatur pracy - od -15°C do 95°C, dzięki któremu są właśnie tak uniwersalne w zastosowaniu. Rury robocze wykonane są z polibutylenu i posiadają barierę antydyfuzyjną. Otoczone są pianą poliolefinową o zamkniętokomórkowej strukturze oraz korugowaną rurą PE. Taka budowa sprawia, że Flexalen 600 jest wyjątkowo elastyczny i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jest także bardzo trwały - jego żywotność sięga około 100 lat. Znacznie ogranicza utratę ciepła, dzięki czemu zapewnia oszczędności w wydatkach na ogrzewanie.

Preizolowany system rur od Thermaflex certyfikowany jest "Cradle to Cradle Silver™". Ten międzynarodowy standard jakości sygnuje produkty bezpieczne, tworzone dla zrównoważonej gospodarki o zamkniętym obiegu. Flexalen 600 w 100% nadaje się do recyklingu. Jest produkowany bez stosowania szkodliwych dla środowiska chlorofluorowęglowodorów, zgodnie z unijnym rozporządzeniem REACH dotyczącym stosowania środków chemicznych oraz przepisami odnośnie lotnych związków organicznych.
--
REKLAMA:
--

Pakiet gotowy „na wynos”

Krótkie połączenia w ziemi A-B z pakietem Flexalen 600 Short Length Packages można montować szybciej i łatwiej niż do tej pory. Zestaw oferowany przez Thermaflex z powodzeniem może być wykorzystywany zarówno przy dużych sieciach ciepłowniczych i chłodniczych, jak i w domach. Każdej instalacji zapewni trwałość i najwyższe parametry użytkowe.Więcej informacji na temat pakietu Flexalen 600 Short Length Packages można znaleźć na stronie: https://thermaflex.com/pl/produkty/preizolowane-rury/flexalen-600/flexalen-600-short-length-packages-gotowe-pakiety-plug&play

źródło: Thermaflex

Artykuły podobne:

d