Konferencja Tooltechnic Systems w Trzebieszowicach

Podziel się:
W dniach 9-11 stycznia 2012 r. w samym sercu Kotliny Kłodzkiej odbyła się Konferencja Tooltechnic Systems (Polska). Tym razem było to wspólne spotkanie Dystrybutorów trzech marek: Festool, Protool i Schneider Airsystems.

Konferencja Tooltechnic Systems w Trzebieszowicach
Nadrzędnym celem Konferencji było podsumowanie minionego roku oraz przedstawienie koncepcji działania na najbliższe miesiące. Prezes TTS(PL) p. Jacek Rybka przypomniał filozofię marki Festool. Podkreślił, że koncentracja na potrzebach klientów, a więc użytkowników narzędzi, ma fundamentalne znaczenie dla sukcesu firmy. Za doskonałym produktem musi więc iść profesjonalna obsługa.

Wręczenie dyplomu za I miejsce dla firmy S.C. Toolsystems SuwałkiWręczenie dyplomu za I miejsce dla firmy S.C. Toolsystems SuwałkiCzęść oficjalną zdominowały podziękowania i gratulacje dla najaktywniejszych Dystrybutorów. Uroczyście wręczono dyplomy Firmom, które najbardziej przyczyniły się do realizacji celów sprzedaży TTS(PL). Ponadto nagrodzono Dystrybutorów, którzy w 2011 roku odnotowali największy przyrost sprzedaży w stosunku do roku 2010.
REKLAMA:

Po raz pierwszy wyróżniono też Firmy, które w 2011 r. zadebiutowały jako Dystrybutorzy marki Festool i zrobiły to w pięknym stylu. Ostatnią kategorią w której rozdano dyplomy, była aktywność naszych Partnerów Handlowych jeśli chodzi o udział w szkoleniach.

Wyróżnienia w poszczególnych kategoriach otrzymały następujące Firmy:

S.C. TOOLSYSTEMS Suwałki
JR-TECH Białystok
A. MOŻDŻEŃ Krosno Odrz.
PROTOOLS Ostrzeszów
AW NARZĘDZIA Białystok
KOWALLAND Zakręt
DIAM-SERVICE Jaworzno
SAS Stęszew
UNIMET Rzeszów
VBH POLSKA Warszawa
CN KNEBLEWSKI Słupsk
PRO-FES Bydgoszcz

Konferencja odbyła się w Hotelu Zamek na Skale, w Trzebieszowicach, niedaleko Lądka Zdroju. Wyjątkową atmosferę tego miejsca tworzą nie tylko zabytkowe wnętrza, ale także przepiękne krajobrazy. Jak co roku przy okazji Konferencji, miłośnicy zimowych sportów korzystali z uroków białej pory roku. Tradycyjnie warunki narciarskie były bardzo dobre - jak na zamówienie. Amatorzy zimy w lżejszym wydaniu zostali zaproszeni na wycieczkę do Kopalni Złota w Złotym Stoku, gdzie przez cały rok panuje stała temperatura 7°C. Uczestnicy Konferencji mogli też zwiedzić Zamek na Skale i poznać jego barwną historię, sięgającą zamierzchłych czasów XV w. Gościem specjalnym na pierwszej kolacji był polski benedyktyn, ojciec Leon Knabit. W charakterystyczny dla siebie sposób mówił o miejscu wiary i aktywności zawodowych w życiu człowieka.

Efekt pracy jednego z zespołówEfekt pracy jednego z zespołówW drugim dniu konferencji odbyły się zajęcia praktyczne, prezentacje nowych produktów oraz konkursy. Zadanie praktyczne związane z narzędziami Festool polegało na wykonaniu dość złożonego elementu drewnianego przy pomocy frezarki DOMINO DF 700. Dystrybutorzy poradzili sobie śpiewająco.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Festool
#wiadomości #narzedzie #maszyny #tooltechnic_systems #seminaria

Więcej tematów: