Kolumna natryskowa KAMINO z baterią

Podziel się:
Kabina prysznicowa to komfortowe i uniwersalne rozwiązanie do każdej łazienki.

O jej funkcjonalności decydują nie tylko wymiary, ale przede wszystkim odpowiednio dobrana armatura natryskowa. Nowoczesna deszczownia KAMINO łączy w sobie szereg funkcji, dzięki którym w zależności od potrzeb i samopoczucia można wybrać orzeźwiający, szybki prysznic lub dłuższy relaks pod strumieniem gorącej wody. Nowość w ofercie Grupy Armatura przeniesie użytkownika do innego świata!

Kolumna natryskowa KAMINO Fot. Grupa ArmaturaKolumna natryskowa KAMINO Fot. Grupa ArmaturaKamino to fikcyjna planeta ze świata „Gwiezdnych Wojen” całkowicie pokryta przez oceany. Częste deszcze przyczyniły się do określenia jej mianem „Planety Burz”. Podobnie kosmiczne miejsce możemy mieć w domowej łazience. Efekt letniej mżawki lub jesiennej ulewy uzyskamy, montując w kabinie prysznicowej nową w ofercie firmy Grupa Armatura deszczownię – KAMINO. Zbieżna z planetą nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ natrysk sprawi, że podczas kąpieli znajdziemy się w dalekiej galaktyce.
REKLAMA:

Kosmiczny relaks

Prysznic to najprzyjemniejsza część długiego, męczącego dnia. Problemy w pracy, codzienne zmartwienia najlepiej „zmyć” pod strumieniem bieżącej wody. Dzięki nowej deszczowni KAMINO firmy Grupa Armatura nie tylko odprężymy się i odzyskamy energię po ciężkim dniu. Okrągły talerz natryskowy o średnicy 24 cm to gwarancja efektu deszczu. Pod kroplami gorącej lub chłodnej wody poczujemy się jak w innym wymiarze, a nasze ciało zacznie się rozluźniać. Deszczownia wyposażona jest także w rączkę natryskową o minimalistycznym designie. To idealne rozwiązanie, gdy chcemy wziąć szybki, relaksujący prysznic. Zintegrowana z kolumną, efektowna bateria jednouchwytowa umożliwia szybkie i komfortowe przełączenie strumienia wody z deszczowni na rączkę natryskową i odwrotnie. Funkcjonalne a zarazem designerskie rozwiązanie sprawia, że całość wygląda bardzo nowocześnie i oryginalnie. Talerz deszczowni dodatkowo wyposażono w przegub kulowy, pozwalający na odpowiednie dopasowanie kąta nachylenia natrysku do indywidualnych potrzeb. Ponadto regulacja wysokości kolumny umożliwi komfortowy prysznic całej rodzinie. Nowoczesna kolumna natryskowa posiada wszystkie elementy, które sprawią, że odpoczniemy, odświeżymy się, także zaznamy przyjemnego masażu wodnego.

Deszczownia KAMINO to gwarancja „kosmicznego” relaksu Fot. Grupa ArmaturaDeszczownia KAMINO to gwarancja „kosmicznego” relaksu Fot. Grupa ArmaturaDeszczownia KAMINO, dostępna w ofercie firmy Grupa Armatura, została wykonana z mosiądzu pokrytego potrójną warstwą chromu. Talerz natryskowy posiada zabezpieczenia przed osadzaniem się kamienia, dzięki temu przez długie lata będziemy cieszyć się efektem kosmicznego deszczu pod prysznicem.

Kolumna natryskowa KAMINO z baterią – cena ok. 1.710,00 zł brutto.

Producent: Grupa Armatura
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Grupa Armatura
#armatura #wnetrza #lazienka #do prysznic #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: