Deski tarasowe z Sapeli w ofercie DLH

Podziel się:
Drewniane deski tarasowe znajdują coraz szersze zastosowanie. Architekci i projektanci nie ograniczają się już jedynie do wykorzystania ich na przydomowych tarasach, ale dzięki wysokim parametrom technicznym i wyjątkowemu wyglądowi drewna stosowanego do ich produkcji, używane są coraz częściej jako ekskluzywne wykończenie basenów na otwartym powietrzu, tarasy restauracji, ozdoba altan, patiów, naturalne drewniane ścieżki, ogrodzenia a nawet elewacje.

W najnowszej ofercie DLH pojawiła się deska tarasowa z drewna egzotycznego Sapeli, która charakteryzuje się wysoką naturalną odpornością oraz ciepłym czerwono-brązowym kolorem.

Deski tarasowe z Sapeli w ofercie DLHDrewno Sapeli (Entandrophragma cylindricum Sprague) występuje w Afryce Zachodniej, Centralnej i Wschodniej i jest afrykańską odmianą mahoniu. To co powinno być szczególnie istotne to fakt, że deski Sapeli iDeck® oznaczone są logo FSC (Forest Stewardship Council), czyli najbardziej cenionej na świecie organizacji promującej zrównoważone leśnictwo.
REKLAMA:

Deski tarasowe z Sapeli w ofercie DLHDeska Sapeli jest wykonana z drewna posiadającego wysoką trwałość, i w związku z tym, z powodzeniem może być stosowana na zewnętrzne tarasy i nie traci przy tym swoich właściwości mechanicznych przez wiele lat. Odpowiednia konserwacja zapewnia bezproblemową i komfortową eksploatację nawet w miejscach o bardzo natężonym ruchu, czyli obiektach użyteczności publicznej ­ - mówi Szymon Gacki z DLH Poland.
Kupując produkty z drewna, zwłaszcza egzotycznego warto sprawdzić jego pochodzenie. Gwarancję tego, że pochodzi z lasów zarządzanych zgodnie z zasadami zrównoważonej gospodarki leśnej, daje certyfikat FSC. Dlatego decydując się na zakup desek tarasowych, warto zwrócić na niego uwagę.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: DLH
#ogrod #ogrody #taras #produkty #Balkony, tarasy

Więcej tematów: