Z Fakro na stok

Podziel się:
Uprawiający narciarstwo dekarze z jedenastu krajów europejskich zmierzą się na stokach Jaworzyny Krynickiej podczas kolejnych, międzynarodowych narciarskich mistrzostw branży dekarskiej IFD FAKRO Ski World Cup, które zostaną rozegrane w najbliższą sobotę, 11 lutego w Muszynie. Jak co roku zawodom, organizowanym przez FAKRO będzie towarzyszyć konferencja z udziałem przedstawicieli Międzynarodowej Federacji Dekarzy IFD.

Mistrzostwa, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem to nie tylko sportowa rywalizacja na stoku narciarskim. To także forum dyskusji i wymiany doświadczeń fachowców związanych ze światową branżą dekarską.

Fot. FakroFot. FakroFot. FakroFot. Fakro
W programie wizyty zagranicznych gości przewidziano zwiedzanie sądeckiej siedziby FAKRO oraz prezentację oferty produktowej firmy z wykorzystaniem nowoczesnej techniki projekcji trójwymiarowej 3D. Europejskim dekarzom, będzie towarzyszyć grupa dziennikarzy z prasy branżowej z Węgier, Słowacji, Holandii i Polski.
REKLAMA:

Organizacja konferencji, połączonej z jednodniowymi zawodami narciarskimi dekarzy- narciarzy, wpisuje się w cykl działań promocyjnych FAKRO na rynkach zagranicznych. Honorowy patronat nad IFD FAKRO Ski World Cup 2012 sprawuje Międzynarodowe Stowarzyszenie Dekarzy IFD.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Fakro
#okna #wiadomości #okno #okna i drzwi #dach #fakro #festyny

Więcej tematów: