Kabina prysznicowa Prestige III

Podziel się:
Kabina prysznicowa coraz częściej zajmuje bardziej eksponowane, czasem nawet centralne miejsce w naszej łazience. Dlatego producenci cały czas starają się podnosić poziom komfortu i swobody korzystania z natrysku. Firma Sanplast SA z myślą o wszystkich wielbicielach prysznicowych przyjemności stworzyła nową serię Prestige III. Ciekawy design kabin zharmonizowany z wyjątkową funkcjonalnością sprawia, że kabiny tej serii staną się idealnym dopełnieniem każdej nowoczesnej łazienki.

Kabina prysznicowa Prestige III 
Nowa seria Prestige III to wysokie na 195 cm kabiny prysznicowe i drzwi skrzydłowe. Przestronne wnętrza  kabin wykonanych z bezpiecznego, sześciomilimetrowego szkła hartowanego są gwarantem komfortu użytkowania. Nowy design detali oraz chromowana listwa progowa montowana na brodziku sprawiają, że są one zarówno szczelne jak i elegancko wykończone.

Nowoczesną serię kabin tworzą: narożna kwadratowa lub prostokątna KNDJ/PRIII, narożna kwadratowa KN2/PRIII, kwadratowa lub prostokątna z drzwiami skrzydłowymi oraz ścianką stałą KNDJ2/PRIII, narożna półokrągła KP2/PRIII oraz półokrągła KP4/PRIII z drzwiami skrzydłowymi dwuelementowymi. Modyfikacja powierzchni szkła Glass protect w cenie produktów.
REKLAMA:

Kabiny narożne serii Prestige III wyposażone są w drzwi z mechanizmem unoszenia, które zapewniają nie tylko wygodne otwieranie, ale i szczelne zamykanie kabiny. Dodatkowo dzięki uszczelce magnetycznej, transparentnym uszczelkom oraz chromowanej listwie zagwarantowane jest odprowadzenie wody z powierzchni szkła wewnątrz kabiny i zabezpieczony jest obszar poza nią. Wygodne otwieranie drzwi umożliwia funkcjonalny chromowany uchwyt. Regulowane profile przyścienne pozwalają na zniwelowanie krzywizny ściany. Kabiny posiadają chromowany wspornik stabilizujący ich konstrukcję.

Kabina prysznicowa Prestige III 
Dodatkowo, serię wzbogacają drzwi skrzydłowe DD/PRIIII, jednoelementowe drzwi DJ/PRIII, a także dwuelementowe DJ2/PRIII. Prestige III to także ścianka SS2/PRIII, dzięki której można przedłużyć standardowe drzwi DJ/PRIII lub DJ2/PRIII od 20 do 50 cm. Daje nam to możliwość zabudowania wnęk szerokich nawet do 170 cm, co sprawi, że jeszcze lepiej dopasujemy produkt do możliwości aranżacyjnych naszej łazienki. Nowoczesna kabina nawannowa przyścienna KW/PRIII to ostatnia propozycja nowości Prestige III. Jej wysokość – 150 cm – w połączeniu z głębokością wanny zapewni wygodę kąpieli.

Bez wątpienia produkty serii Prestige III to odpowiedni wybór dla osób, które cenią sobie ponadczasowość designu i funkcjonalność. Nowoczesna i wysublimowana linia firmy Sanplast SA z pewnością przez długi czas nie wyjdzie z mody.

Kabina KNDJ/PRIII dostępna już od 1966 zł
Kabina KN2/PRIII dostępna już od 2088 zł
Kabina KNDJ2/PRIII dostępna już od 2199 zł
Kabina KP2/PRIII dostępna już od 2478 zł
Kabina KP4/PRIII dostępna już od 3176 zł
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Sanplast SA
#wnetrza #do lazienka #do prysznic #sanplast #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: