Podłoga Everest Hardwood Floors

Podziel się:
W salonach Dekorian pojawiła się nowa odsłona podłóg Torlys. Linia Everest Hardwood Floors została powiększona o modne wzory oraz atrakcyjne wymiary desek.

Fot. TorlysFot. TorlysLinia Everest dostępna jest w trzech zróżnicowanych grupach produktowych: Designer, Ellite oraz Premier. Grupa Designer wyróżnia się przede wszystkim długością desek. 180 centymetrowe deski idealnie wkomponowują się w duże pomieszczenia. Dodatkowo efektywny wygląd podłogi nadaje jej jednolamelowa konstrukcja elementów. Warstwa użytkowa jest wycinana z jednego kawałka drewna, co uwydatnia naturalny charakter i usłojowanie.

Kolorystyka nowych wzorów podłóg utrzymana jest w modnej tonacji. Najbardziej pożądane w tej chwili są odcienie bieli i szarości. W kolekcji znajdziemy takie gatunki drewna jak bielony dąb alpejski, czy granitowy orzech włoski. Everest to jednak nie tylko ciekawe wzornictwo, ale również praktyczne rozwiązania. Dzięki nowoczesnej, wielowarstwowej konstrukcji z rdzeniem wykonanym z włókien drewnianych podłoga wykazuje dużą stabilność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym atutem jest wysoka przepuszczalność termiczna, która sprawia że deski Torlys są idealnym produktem na ogrzewanie podłogowe.

Fot. TorlysFot. Torlys
Fot. TorlysFot. Torlys
Fot. TorlysFot. Torlys
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Torlys
#czytelnia #podloga #wnetrza #w wewnatrz_bud #z drewno #torlys #Wykończenie i pielęgnacja podłóg

Więcej tematów: