Rączka natryskowa DUNA Grupy Armatura

Podziel się:
Bogatą ofertę rączek natryskowych firmy Grupa Armatura wzbogacił model DUNA, wyróżniający się ergonomicznym kształtem i dużą średnicą talerza. Wysokiej jakości słuchawka prysznicowa o geometrycznym kształcie zapewni komfort użytkowania i ozdobi wnętrza nowoczesnych łazienek.

Rączka natryskowa DUNA Fot. Grupa ArmaturaRączka natryskowa DUNA Fot. Grupa ArmaturaRączka natryskowa DUNA, wyróżniająca się funkcjonalnym designem i solidnością wykonania, stanowiła do tej pory komponent deszczowni DUNA, cieszącej się uznaniem wśród klientów i projektantów wnętrz. Teraz rączka prysznicowa DUNA jest dostępna w stałej ofercie firmy Grupa Armatura i może być łączona z innymi rozwiązaniami armatury, m.in. deszczownią SOLARIS. To idealne rozwiązanie dla wymagających osób, które cenią wysokie standardy wykonania.

Deszczownia DUNA z rączką natryskową DUNA Fot. Grupa ArmaturaDeszczownia DUNA z rączką natryskową DUNA Fot. Grupa Armatura

Wzór funkcjonalności

Rączka natryskowa DUNA łączy w sobie trwałość, funkcjonalność i nowoczesną estetykę. Duża średnica talerza 120 mm pozwala na objęcie całego ciała stożkiem wody, zaś możliwość zmiany jej strumienia umożliwia dokładne dopasowanie do indywidualnych wymagań. Dostępne są trzy stopnie regulacji siły strumienia wody w słuchawce prysznicowej: tradycyjny, masujący i mgiełka. Tryb normalny i masujący dają uczucie orzeźwienia przy porannej kąpieli, natomiast łagodna mgiełka pozwala na przyjemne odprężenie w gorące dni. Minimalistyczny design talerza o płaskim profilu sprawia, że będzie on doskonałym uzupełnieniem nowoczesnych aranżacji łazienek, bazujących na wyposażeniu o prostej formie i gładkich, połyskujących powierzchniach. Lśniącą obudowę w kolorze chrom wykonano z trwałego tworzywa ABS, odpornego na uderzenia i zadrapania. Słuchawka jest łatwa w utrzymaniu w czystości, dzięki zastosowaniu systemu easy clean. Praktyczne, samoczyszczące się końcówki zapewniają ochronę przed osadzaniem się kamienia, zaś rączka zachowuje drożność przez długi czas bez potrzeby częstego czyszczenia.
REKLAMA:

Rączka natryskowa DUNA cena ok. 54,00 zł brutto

Producent: Grupa Armatura
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Grupa Armatura
#armatura #wnetrza #lazienka #prysznic #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: