Drzwi z kolekcji NOBLE marki POL-SKONE

Podziel się:
Oryginalna kolekcja drzwi NOBLE firmy POL-SKONE o bezprzylgowej konstrukcji to idealne rozwiązanie do stylowego gabinetu, salonu czy sypialni. Fornirowana powierzchnia, cztery kolory wybarwienia, różnorodność stosowanych przeszkleń w połączeniu z dwoma dostępnymi liniami, pozwolą podkreślić prestiżowy i elegancki charakter wnętrza.

Ekskluzywna aranżacja salonu z drzwiami NOBLE II w systemie bezprzylgowym. Fot. POL-SKONEEkskluzywna aranżacja salonu z drzwiami NOBLE II w systemie bezprzylgowym. Fot. POL-SKONEUmiejętne zestawienia materiałów w nowoczesnych wnętrzach są kluczem do uzyskania ekskluzywnych kompozycji. Sposobem na wyrażenie indywidualnego charakteru i uzyskanie oczekiwanej funkcjonalności aranżowanych pomieszczeń jest umiejętny dobór detali. To one przyczyniają się do budowania niepowtarzalnej atmosfery. Drzwi z kolekcji NOBLE wykonane zostały z charakterystyczną dla firmy POL-SKONE dbałością o najmniejszy szczegół.

Nowoczesny wyraz szlachetności

Kolekcja drzwi NOBLE swój innowacyjny wygląd zawdzięcza bezprzylgowej konstrukcji, która podkreśla ich nowoczesną stylistykę. Gama czterech fornirowanych wykończeń i aż 13 wzorów umożliwia dopasowanie drzwi do najbardziej wyszukanych wnętrz. Bezprzylgowy system, zastosowany w skrzydłach drzwiowych NOBLE, jest oryginalnym rozwiązaniem cechującym się unikalną estetyką. Drzwi bezprzylgowe charakteryzują się wyjątkową konstrukcją, która sprawia, że mają one zupełnie prostą krawędź i całe chowają się w ościeżnicy, tworząc z nią jedną płaszczyznę. Specjalne ukryte zawiasy, znajdujące się między futryną a skrzydłem są prawie niewidoczne po zamknięciu drzwi, przez co idealnie komponują się z całą powierzchnią. Takie rozwiązanie doda prestiżu i profesjonalnego wyrazu aranżowanym pomieszczeniom.
REKLAMA:

NOBLE II - model 04. Fot. POL-SKONENOBLE II - model 04. Fot. POL-SKONEWysokiej jakości ramiak drzwi wykonany jest z wyselekcjonowanej klejonki drewnianej. Ekskluzywny charakter kolekcji NOBLE podkreśli fornir w kolorze dębu europejskiego oraz paleta wybarwień RETRO, w ramach której dostępne są: jasny i ciemny orzech oraz heban. Powierzchnię drzwi zabezpieczono ekologicznym lakierem UV, który wykazuje dużą odporność na zarysowania i działanie światła, przez co drzwi mogą być stosowane w pomieszczeniach mocno eksploatowanych, takich jak biura, restauracje czy gabinety.

W ramach kolekcji dostępne są dwie linie: NOBLE I i NOBLE II.

Kolekcja NOBLE I to 4 modele, które wyróżniają duże, ryflowane panele wzbogacone dekoracyjnymi łącznikami aluminiowym. Sprawiają one, że powierzchnia skrzydła jest stylowa i nowoczesna. Linia NOBLE II składa się z 9 propozycji: modele pełne z małymi, ułożonymi poziomo panelami z eleganckim ryflowaniem oraz z naprzemiennie przeplatanymi przeszkleniami z matowego, białego lub brązowego szkła. Szeroka gama rozwiązań sprawia, że drzwi NOBLE sprawdzą się w nowocześnie urządzonych aranżacjach, gdzie dominują proste linie i geometryczne kształty.

W ramach kolekcji dostępne są modele jedno i dwuskrzydłowe, oraz drzwi w systemie przesuwnym do zabudowy, naściennym oraz naściennym Premium. Bezprzylgowe drzwi NOBLE to propozycja, która znajdzie szerokie zastosowanie w każdym wnętrzu.

Poducent: POL-SKONE Sp. z o.o.

Ceny:
Nowa cena - NOBLE I już za 990 zł/netto
Nowa cena - NOBLE II już za 990 zł/netto
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Pol-Skone
#okna #drzwi #wewnatrz_bud #okna i drzwi #z drewno #pol_skone #produkty

Więcej tematów: