Brügmann/SALAMANDER na targach w Norymberdze

Podziel się:
Na tegorocznych targach FensterBau Frontale, obok ok. 1300 wystawców z 38 krajów, w tym ponad 30 firm z Polski, nie zabrakło oczywiście także stoiska Brügmann///SALAMANDER.

Fot. BrügmannFot. BrügmannNa nowocześnie zabudowanym i przestronnym stoisku o powierzchni ok. 600m2, obok dotychczasowego asortymentu systemów Bügmann///SALAMANDER, po raz pierwszy firma zaprezentowała nowy system okienno-drzwiowy bluEvolution 82 a także nowe skrzydło Salamander Streamline SL do szyb wklejanych w technologii DGS i WGS.

Wszystkie propozycje firmy spotkały się z żywym zainteresowaniem i wysokim uznaniem zwiedzających Bluevolution 82 - to całkowicie nowy i wysoce rozwojowy system profilowy w grupie SIP, o szerokości zabudowy 82 mm i rewelacyjnym współczynniku izolacyjności termicznej (Uf=1,0 ze stalą standardową w wersji MD i Uf=1,1 ze stalą w wersji AD), który w przyszłości ma dużą szansę stać się nowym standardem profilowym na rynku nie tylko w Polsce ale i w całej Europie.
REKLAMA:

Fot. BrügmannFot. BrügmannNowe skrzydło Salamander Streamline SL do szyb wklejanych z taśmą klejąca (DGS - dry gluing system) daje możliwość przy maksymalnie uproszczonej technologii montażu szyby nie stosowania wzmocnień stalowych w profilu skrzydła przy jednoczesnym podwyższeniu statyki (względem analogicznych skrzydeł wzmacnianych stalą) a co za tym idzie znacznie poprawia współczynnik izolacyjności termicznej profili ramowych jak i całego okna. Ta obiecująca technologia klejenia szyb na sucho, w przyszłości będzie rozwijana w grupie SIP (Salamander Industrie Produkte) jeszcze intensywniej a w najbliższych planach znajduje się wprowadzenie jej także do systemów bluEvolution 92 i bluEvolution 82.

Tegoroczne targi można uznać za bardzo udane. Wysoka frekwencja gości, liczny udział naszych partnerów handlowych z Polski i całej Europy, żywe dyskusje i rozmowy na temat prezentowanych produktów - to wszystko usatysfakcjonowało nas i dało nadzieję na dalszy, intensywny rozwój naszej branży w przyszłości.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Brügmann
#okna #drzwi #wiadomości #okno #targi #okna i drzwi #brugmann

Więcej tematów: