Szkolenia z nową dachówką Piemont

Podziel się:
Ze względu na ogromne zainteresowanie, w ciągu miesiąca zorganizowaliśmy aż trzy szkolenia. Główną rolę na pierwszych kursach w 2012 roku odegrał Piemont, nasz najnowszy model dachówki

Fot. RöbenFot. RöbenW zimowym cyklu spotkania odbyły się 16-17.02.2012, 1-2.03.2012 i 15-16.03.2012. Na wszystkich frekwencja była doskonała, a uczestnicy przyjechali dosłownie z całej Polski. Na szkoleniu dekarze nie tylko zapoznali się z najważniejszymi zasadami układania dachówek marki Röben, ale także w praktyce ćwiczyli trudne elementy wykonania dachu, takie jak kosz, obróbka komina czy wole oko. Wszystkie prace były wykonywane z wykorzystaniem dachówki Piemont, co okazało się największym atutem zimowych szkoleń. Dzięki temu wykonawcy zapoznali się ze specyfiką pracy z naszym najnowszym modelem, a także mogli w pełni docenić jego największą zaletę, czyli przesuwność (różnica między maksymalnym zsuwem a rozsuwem wynosi aż 38 mm). W efekcie, uczestnicy poprzednich szkoleń polecali je kolegom, a niektóre firmy wysyłały na następne szkolenia kolejnych pracowników. Nie zabrakło też wymiany doświadczeń między wykonawcami i ciekawych pytań do prowadzącego szkolenie mistrza dekarskiego, Jerzego Ptaka.
REKLAMA:

Fot. RöbenFot. RöbenDoskonała frekwencja i atmosfera na spotkaniach zachęciła nas do planowania kolejnych szkoleń. Zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i do śledzenia strony internetowej producenta oraz profilu na Facebooku.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Röben
#wiadomości #dachy #dach #szkolenia #roben #dachowka

Więcej tematów: