Kolejna nagroda dla okna balkonowego FAKRO

Podziel się:
Produkowane przez FAKRO okno balkonowe FGH-V P2 Galeria zdobyło kolejną nagrodę. Tym razem innowacyjny produkt FAKRO zdobył uznanie ekspertów międzynarodowych targów budowlanych International Building Fair (IBF) w Brnie w kategorii design.

Fot. FakroFot. FakroBerneńskie targi były kolejną imprezą wystawienniczą, podczas której FAKRO prezentowało swoje produkty. Na liczącą 120 m ² ekspozycję FAKRO złożyły się topowe rozwiązania jak również najnowsze produkty, wśród nich okno FGH-V P2 Galeria zespolone z oknem FDY-V Duet proSky , okno FTT U6/U8 Thermo oraz FTP-V P2 Secure. Zwiedzający stoisko FAKRO mogli obejrzeć także niezwykle popularne na czeskim rynku okna PCV, zaprezentowane w okleinie w kolorze sosny i złotego dębu. Wielu osobom trudno było uwierzyć, że ościeżnice nie zostały wykonane z drewna lecz z PCV. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także okna FPP-V preSelect, kolankowe oraz schody strychowe.
REKLAMA:

Fot. FakroFot. FakroTargi budowlane w Brnie to jedna z największych w Europie Środkowej prezentacji innowacji i trendów w budownictwie oraz branżach pokrewnych gromadząca w każdej edycji ponad tysiąc wystawców i 80 tys. zwiedzających. To prestiżowe spotkanie branży budowlanej co roku przyciąga do morawskiej metropolii kluczowych producentów i handlowców z całego świata.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Fakro
#wiadomości #dachy #okno #targi #fakro #do balkon

Więcej tematów: