Drzwi drewniano-aluminiowe HT410 - Internorm

Podziel się:
Internorm wprowadził na rynek najnowsze pasywne drzwi drewniano-aluminiowe HT 410, które, poza parametrami użytkowymi wyróżniają się najnowocześniejszym designem.

Internorm-HT410-3 skrzydło zlicowane z ramą, brak zawiasówInternorm-HT410-3 skrzydło zlicowane z ramą, brak zawiasów

Wyjątkowy design

Inżynierom Internorm udało się stworzyć idealnie płaskie drzwi. Zawiasy zostały ukryte w skrzydle oraz ościeżnicy. W drzwiach montowane są klamki, które nie wystają poza ich płaszczyznę. Podobnie jest w przypadku rozet zamków. Wszystkie te elementy nie zakłócają wzoru drzwi.

-Drzwi HT410 wpisują się kształty najnowocześniejszego i surowego budownictwa. Stanowiąc jedną płaszczyznę podkreślają architekturę budynku. Aluminium na zewnątrz akcentuje ich surowość, ale drewno od wewnątrz na zasadzie modnego kontrastu nadaje im ciepła – mówi Karol Niespodziewański z IFTM Internorm.
REKLAMA:

Internorm-HT410-5-ukryte zawiasyInternorm-HT410-5-ukryte zawiasy

Bariera dla ucieczki ciepła

Konstrukcja drzwi to odporne na warunki atmosferyczne aluminium od strony zewnętrznej, pianka termoizolacyjna oraz drewno od wewnętrznej strony drzwi. W efekcie udało się osiągnąć niezwykle ciepłe drzwi o współczynniku przenikalności Ud=0,75W/m2K. Takie drzwi mogą znaleźć zastosowanie nie tylko w budynkach energooszczędnych ale i pasywnych.

Konstrukcja okuć i zastosowanie ukrytych zawiasów sprawia, że drzwi HT 410 posiadają klasę odporności na włamanie RC2 (dawna WK2). Drzwi posiadają specjalne system ryglowania. Internorm proponuje także wspólną propozycje łączącą w jednym elemencie zaawansowaną technologię lidera rozwiązań biometrycznych firmy Ekey oraz sprawdzoną jakość Internorm. Zintegrowany z drzwiami czytnik linii papilarnych, dyskretnie umieszczony w samym skrzydle drzwi, sprawia, że klucze stają się zbędne.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Internorm
#okna #drzwi #wewnatrz_bud #okna i drzwi #drewno #Internorm #produkty

Więcej tematów: