Lampy Full LED z czujnikiem ruchu firmy Steinel

Podziel się:
Oświetlenie wokół domu, podjazdu do garażu lub też alejek w ogrodzie nie tylko poprawia walory estetyczne otoczenia budynku, ale także wpływa na komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Oświetlenie domu przy pomocy lamp Steinel z czujnikiem ruchu z pewnością odstraszy złodzieja, który będzie próbował dostać się na naszą posesję. Wybierając zewnętrzne lampy warto wybierać rozwiązania eleganckie, wykonane z wysokiej jakości materiałów, ale przede wszystkim takie, które zapewnią niskie zużycie energii. Firma Steinel, światowy lider w produkcji oświetlenia, przygotowała 4 atrakcyjne linie lamp Full LED z czujnikiem ruchu.

Kolekcja lamp Full LED z czujnikiem ruchu oświetli teren wokół domu, fot. SteinelKolekcja lamp Full LED z czujnikiem ruchu oświetli teren wokół domu, fot. SteinelWszystkie produkty z 4 nowych linii wchodzących w skład Full Led firmy Steinel wyposażone są w diody LED Long Life. Oznacza to, że lampy zapewniają maksimum światła przy niewielkim zużyciu energii. Co więcej, produkty firmy Steinel mają wbudowany czujnik ruchu i czujnik zmierzchowy. Każda z lamp ma również zamontowany system chłodzenia. Elementy obudowy zostały wykonane ze szkła, aluminium, lub też – w przypadku niektórych produktów - z tworzywa odpornego na uszkodzenia. Warto podkreślić, że zestawy zawierają samoprzylepne cyfry, które można nakleić na lampę. Estetyczny wygląd, doskonałe wykonanie, a także diody LED zapewniają długoletnie użytkowanie. Godnym podkreślenia jest fakt, że producent udziela aż 3-letniej gwarancji na każdą z nowych lamp.
REKLAMA:

Lampa Full LED z czujnikiem ruchu L665 LED firmy Steinel, fot. SteinelLampa Full LED z czujnikiem ruchu L665 LED firmy Steinel, fot. Steinel

Główne źródło światła - aluminiowa lampa z czujnikiem ruchu

Pierwszą propozycją przygotowaną przez firmę Steinel jest lampa L 665 LED. Została ona wyposażona w 2 diody Power-LED o mocy 9 W. Wysoka wydajność podświetlenia nie powoduje jednak dużego zapotrzebowania na energię, a wręcz odwrotnie - pozwala obniżyć zużycie energii. Lampa Steinel L 665 LED zbudowana jest z aluminium, a jej elegancję podkreśla podświetlana szybka, na której można umieścić naklejkę z numerem domu. Dopracowane wymiary 323 x 209 x 122 mm, a także napięcie zasilania 230 - 240V / 50Hz pozwalają umieścić lampę na ścianie tuż przy drzwiach wejściowych do domu lub też przy bramie garażowej. Wbudowany czujnik ruchu posiada kąt wykrywania 360° z zabezpieczeniem przed podpełzaniem. Jego zasięg wynosi 8 m. Pozwala on na ustawienie progu czułości zmierzchowej w przedziale od 2 do 2000 luksów, a opóźnienie wyłączenia od 5 sek. do 15 min od ostatnio wykrytego ruchu. Warto podkreślić, że lampa L 665 LED firmy Steinel jest oznaczona symbolem IP 44, który mówi o klasie szczelności urządzenia elektrycznego przed penetracją czynników zewnętrznych. Lampa Steinel L 665 LED Steinel jest zatem produktem bryzgoszczelnym. Model tej lampy dostępny jest w kolorze srebrnym.

Lampa numeryczna L 666 LED firmy Steinel, fot. SteinelLampa numeryczna L 666 LED firmy Steinel, fot. Steinel

Numeryczna lampa ze szkła i aluminium

Drugą lampą przygotowaną przez konstruktorów z firmy Steinel jest model L 666 LED. Jest on nieco mniejszą wersją L 665 LED. Lampa została wyposażona w diodę Power-LED o mocy 8 W. Przygotowana z aluminium i szkła lampa idealnie oświetli podjazd do garażu oraz wejście do domu. Niewielki rozmiar 100 x 141 x 270 mm powoduje, że jest to rozwiązanie idealne do montażu na ścianie niewielkiego ganku lub wiatrołapu prowadzącego do domu. Podobnie jak w przypadku modelu L665 LED lampa L 666 LED posiada wbudowany czujnik ruchu, który można zaprogramować na cztery praktyczne programy działania. Zasięg jego wykrywania sięga nawet 8 m, a kąt 360° z zabezpieczeniem przed podpełzaniem. W zestawie wraz z lampą znajdują się samoprzylepne cyfry, które umożliwią oznaczenie domu numerem. Lampa L 666 Led dostępna jest w kolorze srebrnym. Designerzy z firmy Steinel proponują wybór lampy L 665 LED jako głównego źródła oświetlenia zewnętrznego, z kolei model L 666 LED może być uzupełnieniem większego modelu. Duet ten z pewnością okaże się niezwykle funkcjonalny, a także bardzo elegancki.

Lampa L 650 LED firmy Steinel, fot. SteinelLampa L 650 LED firmy Steinel, fot. Steinel

Lampa odporna na uszkodzenia

Trzecią propozycją przygotowaną przez firmę Steinel jest lampa L 650 LED. Model ten jest wykonany z tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne, dlatego też jest szczególnie polecany do montowania w ciągach komunikacyjnych, na placach zabaw oraz wszędzie tam, gdzie kinkiet narażony będzie na uszkodzenia. Źródłem światła są diody Power-LED o łącznej mocy 8 W. Lampa L 650 LED firmy Steinel jest wyposażona w czujnik ruchu, który można ustawić w dwóch pozycjach - zasięg do 5 lub do 12 m. Warto podkreślić, że czujnik został ukryty za osłonką zabezpieczającą przed uszkodzeniami. Wykonana z tworzywa obudowa nie wpływa jednak na pracę czujnika ruchu. Model L 650 LED posiada klasę szczelności IP 44. Co więcej, lampa dostępna jest w kolorze białym oraz szarym, a w zestawie znajdują się samoprzylepne cyfry, które pozwolą umieścić na kinkiecie numer domu.

Design w parze z funkcjonalnością

Uzupełnieniem linii lamp Full LED jest model L 680 LED. Jest on zbudowany z aluminiowej podstawy oraz zdejmowalnej nasadki wykonanej ze szkła. Lampa została także wyposażona w czujnik ruchu, który można ustawić w dwóch pozycjach – ma on bowiem zasięg do 12 lub do 5 m. Warto podkreślić, że lampa wyposażona jest w czujnik zmierzchu, a także mechanizm, który zapewnia stopniowe rozświetlenie diody. Źródłem światła są diody Power-LED o łącznej mocy 8 W. Ze względu na designerski wygląd, eleganckie wykonanie oraz kilka odcieni – biały, srebrny oraz antracyt - lampa L 680 LED będzie kunsztownym dodatkiem na ścianie budynku. Z kolei możliwość umieszczenia na obudowie lampy numeru domu spełni funkcję informacyjną.

Lampa Full LED L 680 LED, fot. SteinelLampa Full LED L 680 LED, fot. SteinelSprawdzona jakość, innowacyjna technologia oraz prosty montaż to najbardziej pożądane cechy oświetlenia zewnętrznego. Firma Steinel opracowała nową linię lamp numerycznych Full LED. Innowacyjne 4 modele pozwalają wybrać lampę widoczną, świecącą jasnym światłem, odporną na uszkodzenia i przede wszystkim tanią w eksploatacji. Co więcej, wyposażone w czujnik ruchu lampy firmy Steinel zapewnią nie tylko doskonałe oświetlenie posesji, ale będą także stanowić o estetyce budynku.

Lampa Full LED z czujnikiem ruchu L 665 LED marki Steinel, cena netto 609 zł
Lampa Full LED z czujnikiem ruchu L 666 LED marki Steinel, cena netto 479 zł
Lampa Full LED z czujnikiem ruchu L 650 LED marki Steinel, cena netto 399 zł
Lampa Full LED z czujnikiem ruchu L 680 LED marki Steinel, cena netto od 499, 90 do 519,90 zł

Producent: STEINEL
Dystrybutor: Lange Łukaszuk sp. j.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Lange
#do oswietlenie #wnetrza #LED #lange #produkty #Oświetlenie LED’owe

Więcej tematów: