Kompaktowy traktor - STIGA Estate Master

Podziel się:
Nowoczesny traktor ogrodowy STIGA Estate Master doskonale radzi sobie z zadaniami w ogrodzie. Jego niezwykle pojemny kosz na ściętą trawę oraz wydajny silnik pozwalają na profesjonalną pielęgnację trawnika, a wielozadaniowy system akcesoriów sprawdza się o każdej porze roku.

fot. STIGAfot. STIGATraktor Estate Master łączy w sobie dużą moc silnika Briggs & Stratton (typ Power Built 3130 AVS) z optymalnym, kompaktowym rozmiarem maszyny. W zależności od modelu urządzenie wyposażone jest w manualną lub hydrostatyczną skrzynię biegów.

Wartą uwagi cechą tej maszyny są dwa noże agregatu koszącego, co w tej klasie traktorów ogrodowych jest rzadkością. Estate Master ma duży, 240 litrowy kosz na trawę, która gromadzona jest z wyjątkową dokładnością dzięki zintegrowanemu systemowi zbierania. Każda maszyna posiada także system mulczujący, który pozwala na koszenie trawy bez konieczności jej późniejszego zbierania.
REKLAMA:

Agregat tnący traktora Estate Master wyposażono w szybko-złączki, które po skończonej pracy pozwalają w bezpieczny i sprawny sposób umyć go strumieniem wody. Na komfort pracy wpływa także przednie oświetlenie maszyny (przydatne np. podczas odśnieżania) i elektromagnetyczne sprzęgło pozwalające na pełną kontrolę nad załączaniem noży.

fot. STIGAfot. STIGAZestaw akcesoriów opcjonalnych do traktora ogrodowego Estate Master sprawdza się przez cały rok. Oprócz zawartego w standardowym wyposażeniu agregatu koszącego wykorzystywanego w porze letniej, urządzenie może posiadać napełniany wodą walec do wiosennego wyrównania trawnika czy przydatny zimą pług śnieżny.

Precyzja cięcia, wielofunkcyjność i łatwe kierowanie pojazdem sprawiają, że praca z traktorem ogrodowym Estate Master jest niezwykle przyjemna i efektywna.

Polecane akcesoria:

wielozadaniowa, pojemna przyczepka przeznaczona do ciężarów nieprzekraczających 100 kg; wytrzymały pokrowiec chroniący traktor przed opadami; rozsiewacz nawozów o pojemności 30l; walec (napełniany wodą) do wyrównywania trawnika i pług śnieżny z płozami.

fot. STIGAfot. STIGA

Wyposażenie w standardzie:

Producent silnika: Briggs & Stratton (typ: PowerBuilt 3130 AVS)
Akumulator i ładowarka
Elektryczny rozrusznik
Napęd kół tylnych
Przekładnia manualna 5+1 lub hydrostatyczna
System mulczujący
Zintegrowane zbieranie
Tylny wyrzut
Przedni zderzak
Sprzęgło elektromagnetyczne noży
Dźwięk sygnalizujący pełen kosz
Przednie oświetlenie
Maksymalna prędkość: 9,7 km/h
Szerokość koszenia: 84 cm
7 poziomów wysokości koszenia
Hałas: <100 dB
Waga: 187 kg

Cena: 7 999 PLN (HST 8 999 PLN)
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Stiga
#ogrod #maszyny #maszyna #stiga #produkty #Maszyny, narzędzia spalinowe

Więcej tematów: