Urządzenie wielofunkcyjne GRAPHITE 59G020

Podziel się:
GRAPHITE nie zwalnia tempa i proponuje kolejną w tym roku nowość – urządzanie wielofunkcyjne GRAPHITE 59G020. Jakość wykonania i szerokie spectrum zastosowań to siła najnowszego produktu oferowanego przez popularną markę elektronarzędzi.

Fot. GRAPHITEFot. GRAPHITEUrządzenie wielofunkcyjne GRAPHITE umożliwia szlifowanie oraz cięcie materiałów, takich jak: drewno, metal, plastik czy ceramika. Poza dużą uniwersalnością na uwagę zasługuje również niezwykła poręczność elektronarzędzia. Ergonomiczny, kompaktowy kształt urządzenia oraz wysokiej jakości materiały użyte do jego produkcji zapewniają sprawną i wygodną pracę jedną ręką. Wygodny chwyt dodatkowo wspomaga nakładka antypoślizgowa na obudowie, a niewielkie rozmiary pozwalają na swobodne operowanie w małych przestrzeniach.
REKLAMA:

Urządzenie napędzane jest silnikiem elektrycznym o mocy 180 W generującym 20.000 oscylacji na minutę w zakresie kątowym 2,8 stopnia. Od strony technicznej wysoką trwałość nowego elektronarzędzia GRAPHITE gwarantuje wykonana ze stopu aluminium obudowa reduktora oraz pełne łożyskowanie toczne mechanizmu napędowego (brak łożysk ślizgowych). Z myślą o bardziej zaawansowanych użytkownikach urządzenie wyposażono w odłączany system odprowadzania pyłu umożliwiający bezpośrednie podłączenie do odkurzacza. Użytkownicy docenią również uniwersalny system podłączania akcesoriów (kompatybilny z innymi systemami dostępnymi na rynku). Urządzenie dostarczane jest w zestawie z akcesoriami oraz walizką ułatwiającą transportowanie dzięki czemu jest gotowe do użycia od razu po zakupie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Graphite
#maszyny #narzedzie_elektryczne #graphite #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: