Wewnętrzne drzwi Venus

Podziel się:
Wewnętrzne drzwi mają moc upiększania przestrzeni. Skrzydła z odpowiednio dobranym materiałem, kolorem i przeszkleniem, nadają wnętrzu charakteru, zapewniając przy tym niezbędną dawkę światła.

Fot. RemixFot. Remix
Fot. RemixFot. Remix

Klasyczne piękno

W katalogu drzwi Remix pojawiło się nowe skrzydło - Venus. Klasyczne sosnowe drzwi są dostępne w dwóch wariantach: pełne oraz z przeszkleniem. Dobrze znany tradycyjny kształt, z oryginalnym łuczkiem na górze, pasuje przede wszystkim do stylowo urządzonych przestrzeni. Sprawdzi się również we wnętrzach zaaranżowanych w stylu skandynawskim. Powrót do natury i wybieranie ekologicznych rozwiązań wcale nie musi oznaczać nieoszlifowanych form, którym brakuje elegancji. Drzwi Venus charakteryzują się prostotą wykonania. W przypadku wersji z przeszkleniem uroku nadaje im mleczna szyba ukrywająca wszystko, co dzieje się po drugiej stronie. Sprzyja to tworzeniu różnorodnych aranżacji, błyszczących praktycznie w każdym wnętrzu.

Fot. RemixFot. RemixDrzwi Venus można zabejcować lub przemalować na dowolny kolor, dzięki czemu uzyskamy niepowtarzalny, unikatowy styl, jakiego próżno szukać w innych wnętrzach. Cechują je ponadto: naturalność, łatwość wprowadzania zmian oraz długoletnia żywotność. Efekt końcowy leży tylko w naszych rękach, bowiem dzięki pomysłowości możemy stworzyć przestrzeń dopasowaną do naszych potrzeb i gustu.
REKLAMA:

Dane techniczne:

producent: Remix
model: Venus
materiał: sosna naturalna
kolorystyka: stan surowy z możliwością dowolnego wykończenia (bejca, lakier, farba itp.)
dostępne wersje: pełne, z przeszkleniem
szklenie: szyba mleczna hartowana
dystrybucja: Remix, Castorama
cena: ok. 400 zł netto
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Remix
#okna #drzwi #wewnatrz_bud #okna i drzwi #drewno #remix #produkty

Więcej tematów: