DRUTEX wspiera Piłkę Nożną

Podziel się:
W minioną sobotę, 16 lutego, w Hotelu Hilton w Warszawie na tradycyjnej gali Tygodnika Piłka Nożna rozdano statuetki najlepszym polskim piłkarzom, trenerom i drużynom. Głównym partnerem tego prestiżowego wydarzenia był DRUTEX.

Fot. DrutexFot. DrutexNa uroczystej gali wręczenia statuetek dla najlepszych postaci polskiej piłki nożnej pojawiły się najważniejsze postaci polskiej piłki nożnej. Nie zabrakło selekcjonera Waldemara Fornalika, działaczy Polskiego Związku Piłki Nożnej ze Zbigniewem Bońkiem na czele oraz wielu działaczy i piłkarzy polskich klubów ligowych. Nagrodzono najlepszych za ich dokonania i osiągnięcia sportowe w roku 2012. Nagrodę w najważniejszej kategorii : Piłkarz Roku otrzymał Robert Lewandowski, który uhonorowany został tytułem po raz drugi. W kategorii Odkrycie Roku zwyciężył Arkadiusz Milik, któremu statuetkę wręczył wraz ze Zbigniewem Bońskiem, Prezes DRUTEX S.A., Leszek Gierszewski. Ligowcem Roku został Sebastian Mila, zaś Pierwszoligowcem Roku Maciej Kowalczyl. Tytuł najlepszej drużyny odebrała reprezentacja Polski do lat 17. Najlepszym Obcokrajowcem Roku został Daniel Ljuboja z Legii Warszawa, zaś Trenerem Roku Waldemar Fornalik.

Fot. DrutexFot. DrutexObok tak znamienitych nazwisk wyróżnienie odebrał również trener bytowskiej DRUTEX-Bytovii. Waldemar Walkusz otrzymał nagrodę specjalną za blisko 10-letnią współpracę z klubem. To szczególne i zaszczytne wyróżnienie dla trenera i jednocześnie podziękowanie sponsora za wytrwałość i skuteczność. To bowiem dzięki pracy i zaangażowaniu trenera DRUTEX-Bytovia awansowała z V-ligii aż do czołówki II ligi zachodniej.Prezent w postaci szabli symbolizującej zwycięstwa i odwagę na boiskach całej Polski i świata wręczył Prezes DRUTEX-u – Leszek Gierszewski.
REKLAMA:

Gala Piłki Nożnej to wydarzenie wyjątkowe dla fanów futbolu. Szczególne emocje towarzyszą bowiem nie tylko samym honorowanym piłkarzom, ale wszystkim tym, którzy kochają piłkę nożną po prostu za to, że jest.

Cieszymy się, że DRUTEX mógł uczestniczyć i uświetnić tak prestiżowe wydarzenie!
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drutex
#okna #drzwi #wiadomości #nagrody #okno #okna i drzwi #drutex #z pvc

Więcej tematów: