Nagroda za wyjątkowe wzornictwo dla Kaldewei Xetis

Podziel się:
Emaliowana powierzchnia prysznicowa Xetis ze zintegrowanym odpływem ściennym nagrodzona przez Deutscher Designer Club e.V. za innowacyjny design i unikalne rozwiązania techniczne.

Fot. KaldeweiFot. KaldeweiJuż kilka tygodni po swoim rynkowym debiucie najnowszy produkt firmy Kaldewei – emaliowana powierzchnia prysznicowa Xetis zdobyła uznanie w oczach największych światowych autorytetów w dziedzinie designu. Za innowacyjne wzornictwo oraz unikalne rozwiązania techniczne Deutscher Designer Club e.V. (DDC) przyznał produktowi Xetis tytuł ,,Gute Gestaltung 13,,. W tym samym czasie międzynarodowe jury, składające się z największych autorytetów w dziedzinie designu produktów użytkowych przyznało modelowi Xetis prestiżowy tytuł „Best of Best 2013” w ramach nagrody Interior Innovation Award.

Nowy Xetis rewolucjonizuje architekturę nowoczesnej łazienki. Purystyczne, supernowoczesne wzornictwo, zintegrowany odpływ pozwalający ukryć niezbędne elementy techniczne w ścianie, możliwość aranżacji obszaru prysznica zabudowywanego w płaszczyźnie podłogi – te unikalne rozwiązania techniczne potwierdzają, że marka Kaldewei zasługuje na miano pioniera i ikony stylu architektury łazienkowej.
REKLAMA:

Podczas otwarcia Międzynarodowych Targów Meblowych imm cologne markę Kaldewei spotkał wyjątkowy zaszczyt – emaliowana powierzchnia prysznicowa Xetis została wyróżniona przez Niemiecką Radę Wzornictwa ,,Rat für Formgebung,, tytułem „Best of Best 2013”, najbardziej prestiżową nagrodą w dziedzinie designu produktów użytkowych na świecie. Laur ten przyznawany jest 15 najbardziej innowacyjnym i wyróżniającym się pod względem wzornictwa produktom w ramach nagrody Interior Innovation Awards. Na uwagę zasługuje fakt, że tytuł „Best of the Best” firma Kaldwei otrzymała już po raz trzeci z rzędu.

Przyznanie tytułu „Best of the Best 2013” zbiegło się w czasie z wyróżnieniem linii Xetis przez Deutscher Designer Club e.V i wręczeniu firmie Kaldewei srebrnego medalu w kategorii produkt 2013. W opracowywanym od 11 lat rankingu o nazwie „Gute Gestaltung” oceniane są produkty z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Ranking obejmuje 8 różnych kategorii produktowych, a celem jego twórców jest promowanie produktów wyróżniających się ciekawą formą i innowacyjnym wzornictwem.

Fot. KaldeweiFot. Kaldewei

Xetis: Puryzm i perfekcja

Emaliowana powierzchnia prysznicowa Xetis, zachwyca prostotą formy pozostawiając dzięki temu przestrzeń dla indywidualnych preferencji projektanta i użytkownika. Ten typ estetyki rewolucjonizuje architekturę nowoczesnej łazienki. Xetis wtapia się harmonijnie w podłogę prysznica, a techniczne elementy odpływu ukryte w ścianie za estetyczną maskownicą nie zakłócają minimalistycznego wizerunku przestrzeni łazienkowej.

Pozbawiona fug powierzchnia prysznicowa Xetis wykonana ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm zasługuje na uwagę również ze względu na swoje unikalne właściwości użytkowe. Emalia jest materiałem wytrzymałym na zarysowania, łatwym do utrzymania w czystości i odpornym na działanie czynników zewnętrznych takich jak promieniowanie UV.

Model Xetis stanowi wybitne osiągnięcie w dziedzinie innowacji i wzornictwa -mówi Nicole Roesler dyrektor ds. marketingu firmy Kaldewei, a po chwili dodaje warto podkreślić, że dzięki ponad 80 prestiżowym nagrodom jakie nasza firma do tej pory otrzymała marka Kaldewei zaliczana jest do grona najczęściej nagradzanych za design producentów sanitarnych na świecie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kaldewei
#wiadomości #nagrody #wnetrza #lazienka #prysznic #kaldewei

Więcej tematów: