Właściciele Grupy Paradyż wśród najbardziej kreatywnych postaci biznesu

Podziel się:
W dniu 27 lutego 2013 r., w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, odbyło się uroczyste spotkanie laureatów rankingu 50. najbardziej kreatywnych w biznesie magazynu „Brief”.

Fot. Ceramika ParadyżFot. Ceramika ParadyżZ przyjemnością informujemy, że w jego trzeciej edycji właściciele Grupy Paradyż zajęli bardzo wysoką 9. pozycję. Tym samym Panowie Leszek Wysocki i Stanisław Tępiński dołączyli do grona najbardziej kreatywnych przedsiębiorców w Polsce.

Kreatywni w biznesie

W rankingu 50. najbardziej kreatywnych w biznesie wyróżniane są osoby zarządzające dużymi, małymi i średnimi firmami oraz tzw. start-upowcy. Wszyscy laureaci to przedsiębiorcy, którzy tworzyli swoje firmy od podstaw. Cechuje ich kreatywne podejście do biznesu, pozwalające im być zawsze o krok przed konkurencją.
REKLAMA:

Po raz pierwszy, ale nie ostatni

Ponieważ spotkanie zorganizowano po raz pierwszy w historii konkursu, zaproszono na nie również zwycięzców z dwóch poprzednich edycji. Połączono je także z debatą ekspertów na temat znaczenia kreatywności w budowaniu silnych marek.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Grupa Ceramika Paradyż
#wiadomości #wewnatrz_bud #plytka #wnetrza #lazienka #kuchnia #paradyz #ranking

Więcej tematów: