Kolejny Superbrands dla Barlinka

Podziel się:
5 kwietnia w Warszawie rozdane zostały nagrody „Superbrands” przyznawane najlepszym markom obecnym na polskim rynku. Ponownie w gronie wyróżnionych znalazła się marka Barlinek - tym razem nagrodzona tytułem „Superbrands 2013 Created in Poland”.

Fot. Superbrands2013 R.Telka Dyrektor Marketingu Barlinek SAFot. Superbrands2013 R.Telka Dyrektor Marketingu Barlinek SA„Superbrands Created in Poland” to nowa kategoria w konkursie, która wyróżnia te marki, które narodziły się w Polsce. Tytuł przyznawany jest w oparciu o badania konsumenckie przeprowadzone przez GFK Polonia na próbie 15 000 osób.

Respondenci wskazywali, które marki z polskim rodowodem znają i najchętniej polecają. Producent podłóg drewnianych Barlinek uzyskał w tym badaniu ponadprzeciętne wyniki i tym samym stał się jednym z laureatów wyróżnienia „Superbrands 2013 Created in Poland”.
REKLAMA:

„Przyznane marce wyróżnienie Superbrands 2013 Created in Poland świadczy o jej przynależności do elitarnego grona ulubionych polskich marek Polaków”. - mówi Monika Kowalewska, Project Director Superbrands Polska.

Kolejny Superbrands dla BarlinkaNagrodę na uroczystej gali odebrała Renata Pawlonka-Telka, Dyrektor Marketingu Barlinek S.A.
To już drugie godło „Superbrands” dla Barlinka. W ubiegłym roku organizatorzy konkursu, opierając się na badaniach konsumenckich oraz opinii ekspertów Rady Marek uhonorowali Barlinek godłem „Superbrands 2012”.

Międzynarodowa organizacja The Superbrands Ltd. działa obecnie w 87 krajach. Od ponad 17 lat przyznaje tytuł „Superbrands”, który jest prestiżowym wyróżnieniem dla działów marketingu, konsekwentnie budujących siłę marki. W sumie w tegorocznej edycji przyznano 21 tytułów „Superbrands Created in Poland”, a statuetki „Superbrands” i „Business Superbrands” odebrali przedstawiciele 27 marek.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Barlinek
#wiadomości #ochrona #nagrody #barlinek

Więcej tematów: