Drzwi w błyszczącej okleinie GLOSSA

Podziel się:
Firma INTERDREX oferuje drzwi w błyszczącej okleinie GLOSSA. Połyskująca powierzchnia drzwi ożywi każde wnętrze, nadając mu nutkę pozytywnego szaleństwa. Szeroka gama dostępnych modeli i kolorów sprawia, że skrzydła idealnie wkomponują się w aranżację każdego mieszkania.

Fot. InterdrexFot. InterdrexFot. InterdrexFot. Interdrex

Wielki powrót połysku

Meble i drzwi na wysoki połysk, symbol pożądania trendhunterów lat 70. i 80. znów jest w modzie. Dziś jednak oprócz atrakcyjnych kolorów i wzorów liczy się funkcjonalność, trwałość i staranność wykonania. Obecnie najczęściej spotykaną metodą nadawania wysokiego połysku drzwiom jest lakierowanie lub pokrywanie ich akrylem. Wiąże się to jednak z szeregiem niedogodności zarówno na etapie produkcyjnym, jak również w trakcie użytkowania. Z powodu konieczności polerowania tradycyjne lakierowanie niesie ze sobą ryzyko niejednolitego połysku. Dodatkowo, lakierowane drzwi są podatne na zarysowania. Nierzadko zdarza się również, że lakier odpryskuje.
REKLAMA:

Alternatywą jest rozwiązanie proponowane przez firmę INTERDREX, producenta drzwi INTERDOOR, która jako jedyna w Polsce wykorzystuje do produkcji drzwi na wysoki połysk okleinę na wysoki połysk - GLOSSA. Dzięki zastosowaniu specjalnej folii, odporność drzwi na uszkodzenia mechaniczne, odpryski i zarysowania jest dużo wyższa niż przy standardowym lakierowaniu. Poza wytrzymałością, okleina GLOSSA daje również gwarancję równomiernego blasku na całej powierzchni drzwi, także w trudno dostępnych miejscach, nawet pod uszczelką.

Fot. InterdrexFot. InterdrexFot. InterdrexFot. Interdrex

Funkcjonalny design

Drzwi w okleinie na wysoki połysk GLOSSA to rozwiązanie skierowane do osób, które poza funkcjonalnością, poszukują niebanalnych rozwiązań. W ofercie INTERDOOR znajdziemy 6 uniwersalnych kolorów folii, możliwych do zastosowania w 13 modelach drzwi. Tak szeroka gama wyboru sprawia, że każdy klient znajdzie drzwi idealne dla siebie i swojego wnętrza.

Fot. InterdrexFot. InterdrexDzięki temu, że folia z upływem czasu nie blaknie, możemy zamówić kolejne skrzydła mając pewność, że będą one w identycznym odcieniu co poprzednie. Takiej pewności nie ma
w przypadku drzwi pokrytych lakierem, który z czasem zaczyna zmieniać kolor. Dodatkowym plusem jest opcja zamówienia drzwi w podobnej okleinie, co nasza podłoga i meble. Dzięki temu możemy bez problemu zachować spójność dekoracji wnętrza. Cechą wyróżniającą drzwi INTERDOOR jest także możliwość wybrania okleiny imitującej drewno – palisander glossa. Takiej opcji nie dają drzwi lakierowane czy pokryte akrylem.

Fot. InterdrexFot. Interdrex

Najwyższe standardy

Wysoka jakość i solidna konstrukcja drzwi INTERDOOR zapewnia ich użytkowanie przez wiele lat. Szczególnym priorytetem firmy jest również dbałość o środowisko naturalne. Cały proces produkcji przebiega całkowicie w zgodzie z naturą, a odpady są recyclingowane przez producenta. Dzięki zastosowaniu okleiny GLOSSA drzwi INTERDOOR cechuje nie tylko krótszy czas realizacji zamówienia, ale również atrakcyjna cena w stosunku do oferowanych korzyści. - Zastosowanie okleiny GLOSSA o wysokim połysku skraca czas produkcji drzwi w odniesieniu do drzwi lakierowanych na wysoki połysk. Dzięki temu, że wieloetapowe lakierowanie nie jest konieczne, klient może szybciej otrzymać zamówiony model drzwi. To także dodatkowa korzyść dla portfela, gdyż drzwi pokryte błyszczącą okleiną są tańsze niż te, które otrzymują wysoki połysk innymi metodami – podsumowuje Michalina Kochanowska, marketing manager INTERDOOR.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Interdrex
#okna #drzwi #okna i drzwi #interdrex #produkty

Więcej tematów: