Ruszył konkurs Malarz Roku Dekoral 2013

Podziel się:
1 sierpnia 2013 r. rusza kolejna edycja konkursu Malarz Roku Dekoral, organizowanego przez firmę PPG Deco Polska. Już po raz czwarty zmierzą się w nim profesjonalni wykonawcy skupieni w Klubie Dekoral Professional. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, o które z roku na rok walczy coraz większa liczba uczestników.

Fot. DekoralFot. DekoralPierwsza edycja konkursu, która wystartowała w 2010 r. była, znaczącym wydarzeniem na linii współpracy firmy PPG Deco Polska oraz profesjonalnych wykonawców. Renoma oraz zaufanie, jakim zawodowcy darzą PPG, zaprocentowały ciekawymi inwestycjami zgłoszonymi do rywalizacji konkursowej. Zwycięzca pierwszej edycji – firma Markbud z Kartuz, która zrealizowała światowej klasy inwestycję w postaci 4-gwiazdkowego hotelu Hilton w Gdańsku - bardzo wysoko postawił poprzeczkę uczestnikom kolejnych wydań konkursu. Następne lata przyniosły zwycięzców, prezentujących równie wysoki poziom fachowości i rzetelności, co dodatkowo podkreślał fakt rodzajów i skomplikowania inwestycji powierzonych im do zrealizowania. Główny laureat edycji z 2011 r., firma Bau-Gips przeprowadziła przy ścisłej współpracy z konserwatorem zabytków kompleksowe prace renowacyjno-remontowe Dworca Gościnnego w Szczawnicy, a zwycięzca z 2012 r., firma BPBP SA z Bielska-Białej wykonała od podstaw wielkopowierzchniowy obiekt biurowo-produkcyjny dla firmy Wichary Technologies w Pyrzowicach. Malarz Roku Dekoral 2013 to wyzwanie dla kolejnych firm, które chcą zaprezentować wysoką jakość oferowanych przez siebie usług i powalczyć o cenne nagrody.

Profesjonaliści na start

Zgłoszenia do konkursu Malarz Roku Dekoral 2013 przyjmowane będą już od 1 sierpnia. Aby wziąć udział w rywalizacji, należy przystąpić do Klubu Dekoral Professional. W tym celu konieczny jest zakup produktów w jednym z ponad 40 sklepów Centrum Dekoral Professional ulokowanych na terenie całego kraju za kwotę minimum 1500 PLN. Po wypełnieniu formularza i otrzymaniu karty członkowskiej, do 31 grudnia można zgłosić do konkursu inwestycję wykonaną przy użyciu produktów dostępnych w Centrach Dekoral Professional. Jury pod przewodnictwem Jarosława Domowicza, Managera Akademii Technik Malarskich Dekoral Professional, do 20 lutego 2014 r. ogłosi TOP 20 realizacji, które wezmą udział w dalszej fazie rywalizacji. Przez kolejny miesiąc każda z inwestycji zostanie szczegółowo zaprezentowana na stronie www.malarz-roku.pl (z uwzględnieniem sposobów i rodzajów wykonanych prac oraz wskazaniem wykorzystanych produktów i materiałów).
REKLAMA:

Fot. DekoralFot. Dekoral1 marca 2014 r. rozpocznie się głosowanie Internautów, które wyłoni Malarza Roku Dekoral Publiczności. Już po raz drugi, każdy odwiedzający stronę konkursu będzie miał możliwość zapoznania się z osiągnięciami profesjonalnych firm wykonawczych i dokonania ich indywidualnej oceny. Te osoby, które poza przydzieleniem punktów pozostawią także swój komentarz, wezmą udział w konkursie dla Internautów. Głosownie będzie trwało do 10 kwietnia, a dokładnie miesiąc później tj. 10 maja 2014 r. nastąpi oficjalne rozstrzygnięcie konkursu. Jury przyzna główną nagrodę i tytuł Malarza Roku Dekoral 2013, a osoby zgromadzone na gali wybiorą Malarza Roku Dekoral Publiczności 2013 spośród wykonawców 5-ciu najwyżej ocenionych realizacji biorących udział w głosowaniu internetowym.

Cenne nagrody za prestiżowe realizacje

Na zwycięzców, jak co roku, czekają cenne nagrody, które mają pomóc w realizacji kolejnych prac i inwestycji. Marki Sigma Coatings oraz Dekoral Professional ufundowały dostawczo-osobowy samochód Volkswagen Caddy dla głównego laureata konkursu. Dla profesjonalnych wykonawców, którzy zajmą II i III miejsce, firma Graco – producent maszyn natryskowych oraz firma Flex – producent elektronarzędzi, przygotowały specjalistyczne urządzenia najwyższej klasy przydatne podczas przeprowadzania robót malarskich i wykończeniowych. Na nagrodę mogą także liczyć osoby, które wezmą udział w głosowaniu internetowym. Jury wybierze najciekawszy komentarz, a jego autor otrzyma usługę malowania pomieszczenia przez Malarza Certyfikowanego Dekoral przy wykorzystaniu profesjonalnych farb dostępnych w sieci sklepów Dekoral Professional.

Fot. DekoralFot. DekoralPoza nagrodami rzeczowymi, zwycięskie inwestycje staną się świadectwem wysokiej jakości usług oferowanych przez firmy wykonawcze: – Każdego roku poziom zgłaszany prac konkursowych jest coraz wyższy, a rosnące zainteresowanie udziałem w rywalizacji stawia członków jury przed naprawdę ciężkim wyborem. Liczba realizacji to nie tylko zasługa atrakcyjnych nagród. Przez kolejne lata, kiedy organizowaliśmy konkurs, dostrzegliśmy, że wiele firm jako główny cel postrzega możliwość prezentacji swoich dokonań szerszej publiczności, zapoznanie się z technikami czy pomysłami, jakie stosują inni czy w końcu uzyskanie potwierdzenia fachowców z branży, że ich prace są rzeczywiście na najwyższym poziomie – mówi Kamila Adamczyk-Fojt, Menedżer Promocji i Wsparcia Kanału Dystrybucji Trade.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dekoral
#wiadomości #nagrody #ściany #konkursy #malowanie #dekoral #farba

Więcej tematów: