Pisuar KOŁO CERO będzie na Łódź Design Festival

Podziel się:
Rada Ekspertów wybrała kilkadziesiąt wyróżniających się wzornictwem produktów, które obejrzą goście łódzkiego festiwalu designu w październiku 2013 r. Na wystawie „must have” obok użytkowych rozwiązań takich projektantów jak Oskar Zięta czy Studio Rygalik zostanie zaprezentowany innowacyjny pisuar CERO.

Fot. KołoFot. KołoCelem „must have” jest wybór i prezentacja najciekawszych, zasługujących na uwagę przedmiotów, które odzwierciedlają aktualne trendy w projektowaniu. W tym roku z niemal 300 propozycji zakwalifikowało się tylko 67 produktów. Wśród nich jest pisuar KOLO CERO, jako jedyny reprezentant branży łazienkowej.

Decyzje o kwalifikacji eksponatów na wystawę podejmowała Rada Ekspertów w składzie: Agnieszka Jacobson-Cielecka - Dyrektor Programowy School of Form, Marta Lubaszewska - dziennikarka /właścicielka i projektantka marki Pani Pieska, Zuzanna Skalska - Consultant Trend Research – Vanberlo, Ewa Solarz – dziennikarka internetowego poradnika „DomplusDom”, Małgorzata Szczepańska – Redaktor Naczelna Elle Decoration i Ewa Trzcionka – Redaktor Naczelna „Design Alive”.
REKLAMA:

Przedmioty, które będzie można obejrzeć podczas wystawy, cechuje nowoczesne wzornictwo oraz innowacyjne podejście do funkcjonalności. Są wśród nich m.in. elementy wyposażenia mieszkania takie jak np. meble czy oświetlenie, ale także książki, zabawki i biżuteria.

Bez spłukiwania

Pisuar CERO charakteryzuje się nie tylko piękną formą, ale także innowacyjnymi rozwiązaniami techniczno-funkcjonalnymi. CERO nie wymaga spłukiwania wodą, a wąskie obrzeże i brak wewnętrznego kołnierza ułatwia utrzymanie czystości. Syfon „bezwodnego” pisuaru wypełniony jest specjalnym olejem, który przepuszcza ciecz, a zatrzymuje przykry zapach z kanalizacji.

- Pisuar ten jest doskonałą opcją zwłaszcza tam, gdzie doprowadzenie wody jest trudne lub po prostu niemożliwe. Za stosowaniem takiego wyposażenia toalet przemawiają także względy ekologiczne oraz ekonomiczne. Prezentacja Cero na Łódź Design Festival jest szansą na propagowanie takich rozwiązań – mówi Aleksandra Kubiak, ekspert Sanitec Koło.

Łódź Design Festival jest organizowany od 2007 r. w październiku. Cieszy się nie tylko zainteresowaniem projektantów wyposażenia wnętrz, ale także klientów, których inspirują innowacyjne, w pełni funkcjonalne rozwiązania. Co roku na fstiwalu w Łodzi pojawia się mnóstwo pomysłów, które mogą zmienić sposób myślenia o przestrzeni użytkowej.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Toolbox
#wiadomości #w lazienka #wnetrza #kolo

Więcej tematów: