Efektywna szufelka

Podziel się:
System centralnego odkurzania to rozwiązanie cenione przez wszystkich, którzy zdecydowali się na jego montaż. Przede wszystkim jest wygodny, cichy i – dzięki licznym akcesoriom – niezwykle poręczny.

Fot. USTMFot. USTMJednym z wyjątkowo użytecznych akcesoriów jest automatyczna szufelka (tzw. podmiotka). Montuje się ją głównie w kuchni przedpokoju, przy kominku – generalnie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z większą ilością drobnych zabrudzeń (okruszki, piasek, popiół itp.). Skutecznie pomaga też wyeliminować z różnych powierzchni osadzający się na nich kurz czy sierść zwierząt. Jest przy tym bardzo wygodna w użytkowaniu – zanieczyszczenia zmiatamy w okolice szufelki, włączamy przycisk i … koniec.

Fot. USTMFot. USTMW zależności od potrzeb, można wybrać szufelkę w wersji UNO lub DUE. Pierwsza zalecana jest do montażu w przedpokoju czy w pobliżu kominka – instaluje się ją bezpośrednio na ścianie lub przy cokołach meblowych o standardowej wysokości. Z kolei DUE to konstrukcja idealna do kuchni, przeznaczona do montażu przy niskich cokołach meblowych. Obie wersje dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych.
REKLAMA:

Cena: ok. 160 zł brutto/szt.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: UST-M
#w kuchnia #instalacje #narzedzie_elektryczne #ust_m #w kominek #produkty #Odkurzanie centralne

Więcej tematów: