FAKRO finalistą Konkursu Dobry Wzór

Podziel się:
Po raz drugi firma FAKRO znalazła się wśród finalistów XXX Konkursu Dobry Wzór, którego organizatorem jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Ta znana wśród polskich producentów jednostka badawcza od kilkunastu lat wyłania najlepsze produkty i usługi dostępne na rynku dla polskiego konsumenta.

FAKRO finalistą Konkursu Dobry WzórUznanie ekspertów Instytutu zyskała produkowana przez FAKRO Markiza AMZ Solar, która stanowi odpowiednie połączenie skutecznej ochrony poddasza przed nagrzewaniem z najwyższym komfortem obsługi. Roleta może być sterowana pilotem, lub obsługiwana automatycznie.Markiza zapewnia blisko osiem razy skuteczniejszą ochronę przed nagrzewaniem pomieszczenia w porównaniu z zasłonami wewnętrznymi, umożliwiając jednocześnie dopływ naturalnego światła i kontakt wzrokowy z otoczeniem.

Instytut Wzornictwa Przemysłowego szczególną uwagę zwracał na rozwiązania wzornicze zapewniające wysoką jakość projektową, które obejmują nowe rozwiązania technologiczne i materiałowe, wymogi ergonomiczne, walory użytkowe i funkcjonalne oraz estetykę.
REKLAMA:

Finałowe produkty i usługi zostaną wyeksponowane na pokonkursowej wystawie w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Laureatów konkursu poznamy w październiku.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Fakro
#wiadomości #dachy #okno #fakro #konkursy #do dach_skosny #do dach #markiza

Więcej tematów: