Zlewy ceramiczne - KOŁO

Podziel się:
Intrygująca atmosfera przestrzeni pofabrycznych przyciąga miłośników designu i niebanalnych rozwiązań. Ci, dla których liczy się spójny, wyrazisty charakter przestrzeni, docenią produkty marki KOŁO. Dzięki nim klimat przemysłowy z przytupem wkracza do łazienki.

Fot. KołoFot. Koło
Mieszkanie w lofcie to nie tylko moda. To luksus aranżowania przestrzeni zgodnie z własną, autorską koncepcją. Duże powierzchnie, szarości i biele, beton, drewno i szkło to idealna baza dla eksponowania nietuzinkowych pomysłów. Zlew ceramiczny w łazience to rozwiązanie dla amatorów surowego stylu, którzy we wnętrzu cenią prostotę i oryginalność. Wśród serii Boston, Madison i Swing, mieszkańcy loftów bez trudu odnajdą to, co wpisuje się w ich indywidualne upodobania.

Fot. KołoFot. KołoBoston: przemysłowo znaczy pięknie
Najmniejsze w ceramicznej rodzinie zlewy z serii Boston mają szerokość 45 i 50 cm. Ich forma z tylną ścianką i możliwością montażu stalowej kratki użytkowej przywodzi na myśl zlewy gospodarcze instalowane w ogrodach czy garażach. Lekkości i stylu dodaje mu delikatna linia i zaokrąglone ranty. Zlew Boston jest mocowany bezpośrednio do ściany.

Mniej znaczy więcej: Swing
Kolejna seria to nieco większe, 50-cio i 60-cio centymetrowe zlewy urzekające szlachetną i nowoczesną prostotą. Formę głębokiej, prostokątnej komory, która świetnie nadawałaby się do pralni, łagodzą „miękkie” krawędzie. Zlewy Swing idealnie prezentują się w minimalistycznych aranżacjach. Skomponowane z prostą, chromowaną baterią np. ścienną i geometrycznym lustrem, nadadzą wyrazisty klimat całemu pomieszczeniu. Zlewy Swing są mocowane do ściany.

Fot. KołoFot. KołoMadison: modnie, to jest po swojemu
Na koniec coś dla miłośników dużych rozmiarów. 90-cio i 120-to centymetrowe zlewy do postawienia na blacie z serii Madison przypominają wyposażenie różnego rodzaju laboratoriów. Ta wydłużona forma zostawia nieograniczone możliwości aranżacyjne. Jedną z nich jest zastosowanie oryginalnego blatu. Można go wykonać na przykład z europalety. To nietypowy sposób na stworzenie efektownej, autorskiej stylizacji wnętrza osadzonego w przemysłowym klimacie loftu.

Stylowo, surowo, niebanalnie – zlewy ceramiczne idealnie wpisują się w koncepcje aranżacyjne miejsc pofabrycznych. W połączeniu z najwyższą jakością, dla łazienki urządzonej w tak niezwykłej przestrzeni, stają się prawdziwym must havem.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Koło
#czytelnia #w lazienka #wnetrza #z ceramika #zlewozmywak #kolo #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: