Nagroda dla firmy Eko-System

Podziel się:
Zrealizowany przez firmę EKO-SYSTEM budynek mieszkalny został uznany za budowę roku w 18. lokalnej edycji konkursu Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.

Fot. Eko-SystemFot. Eko-SystemPrzeprowadzany corocznie konkurs jest wyrazem uznania dla wysokiej jakości budownictwa w północno-wschodniej Polsce. – Obiekt przy ul. Krętej 2 jest ciekawy, ponieważ stanowi przykład wyjątkowej bryły 12-kondygnacyjnego budynku w rzucie zbliżonym do trapezu – mówi dr inż. Jerzy Obolewicz, przewodniczący Sądu Konkursowego "Budowa Roku 2011-2012 w Regionie Północno-Wschodnim". – W jego wnętrzu powstało obszerne i doskonałe pod względem nasycenia światłem naturalnym atrium, które zostało przykryte szklanym dachem. Z atrium jest bezpośredni dostęp do każdego mieszkania. W budynku zainstalowano najnowocześniejsze systemy instalacji przeciwpożarowej i oddymiającej. To cecha zdecydowanie wyróżniająca budynek spośród innych zgłoszonych do konkursu obiektów – dodaje.

– Otrzymana nagroda stanowi dla nas cenne wyróżnienie, ponieważ jest ona przedmiotem rywalizacji wielu przedsiębiorstw z branży budowlanej – przyznaje Robert Kostro, współwłaściciel Przedsiębiorstwa Budowlanego EKO-SYSTEM Kostro, Radlmacher sp.j. – Cieszę się, że zrealizowana przez nas inwestycja spotkała się z uznaniem kapituły konkursu. Mam nadzieję, że ten sukces przełoży się na kolejne, równie udane projekty i realizacje w naszym regionie – dodaje.
REKLAMA:

Fot. Eko-SystemFot. Eko-SystemFot. Eko-SystemFot. Eko-System
Organizatorem konkursu "Budowa Roku 2011-2012 w Regionie Północno-Wschodnim" był białostocki oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, a jego współorganizatorami byli: Podlaski Urząd Wojewódzki, Urząd Miejski w Białymstoku, Politechnika Białostocka, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku, Podlaska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa oraz Urząd Dozoru Technicznego Oddział w Białymstoku.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Eko-System
#wiadomości #nagrody #nieruchomości #eko #eko system

Więcej tematów: