Srebrny certyfikat dla marki Armstrong

Podziel się:
Cradle to Cradle® to koncepcja, którą charakteryzuje innowacyjne podejście do kwestii ochrony środowiska naturalnego. Idea wyznacza nowy kierunek w dążeniu do zrównoważonego rozwoju, wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom wobec gospodarki w kontekście szeroko pojętej „zielonej” tendencji.

Fot. ArmstrongFot. ArmstrongKoncepcja Cradle to Cradle® stawia światowej gospodarce i wszystkim firmom produkcyjnym nie lada wyzwanie. Tylko nieliczni „gracze” są w stanie je podjąć. Wśród garstki przedsiębiorstw na całym świecie, które świadomie i z wielką odpowiedzialnością dążą do poprawy jakości środowiska naturalnego, stosując filozofię oraz model Cradle to Cradle® w swojej codziennej działalności produkcyjnej, znalazła się niedawno firma Armstrong. Jako jedyny przedstawiciel branży sufitów podwieszanych, otrzymała Srebrny Certyfikat Cradle to Cradle® dla jednego ze swoich produktów, płyty mineralnej PERLA OP 0,95. Wkrótce certyfikacji Cradle to Cradle® poddane zostaną także pozostałe produkty marki Armstrong.
REKLAMA:

Fot. ArmstrongFot. ArmstrongFot. ArmstrongFot. Armstrong
Działanie według zasad Cradle to Cradle® oznacza wyjście poza schemat istniejącego modelu, traktowanego przez większość wielkich producentów jako wyznacznik zrównoważonego rozwoju. Przyjęcie tej metodologii determinuje także konieczność zaakceptowania, a także wdrożenia w codzienną działalność i politykę przedsiębiorstwa bardzo surowych wymagań, dotyczących zarówno procesu produkcyjnego, jak i samych produktów. – Działania w zakresie ochrony środowiska są nieodłączną częścią filozofii naszej firmy już od ponad 150 lat. Dlatego zdecydowaliśmy się na podjęcie certyfikacji Cradle to Cradle® dla mineralnej płyty sufitowej PERLA OP 0,95. Uzyskaliśmy dla całego procesu Srebrny Certyfikat – podkreśla Anna Baczkowska.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Armstrong
#wiadomości #wnetrza #armstrong #certyfikaty #sufit

Więcej tematów: