Diament Forbesa dla firmy budowlanej Ekobud

Podziel się:
Lubelska firma budowlana EKBUD Sp. z o.o. znalazła się wśród laureatów VIII edycji „Diamentów Forbesa”. Spółka zajęła 5 miejsce wśród przedsiębiorców z województwa lubelskiego w kategorii „przychody od 50 do 250 mln zł.”

Fot. EkobudFot. Ekobud- Obecność na liście „Diamenty Forbesa” to dla nas niezwykle istotne wyróżnienie, które dowodzi, że obrana przez nas strategia przynosi realne korzyści dla całego przedsiębiorstwa. W ciągu kilkunastu lat działalności, zrealizowaliśmy w charakterze generalnego wykonawcy budynki mieszkalne dla spółdzielni mieszkaniowych i deweloperów w Lublinie. Wkładamy dużo pracy i starań, aby jakość oferowanych przez EKBUD usług była jak najlepsza. Potwierdzają ją liczne rekomendacje i dobre wyniki finansowe – mówi Wiesław Rogala, prezes EKBUD Sp. z o.o.

Spółka w 2012 roku osiągnęła przychody w wysokości 86,9 mln zł, a wartość firmy od 2010 do 2012 wzrosła o 37 proc. EKBUD zajmuje się działalnością budowlaną, szczególnie w zakresie realizacji budownictwa mieszkaniowego. W ciągu ostatnich 5 lat firma zrealizowała ponad 70 inwestycji i wybudowała ponad 1000 mieszkań oraz lokali usługowych. W tej chwili EKBUD jest m.in. głównym wykonawcą prestiżowego osiedla mieszkaniowego w Nałęczowie dewelopera Willowa II.

Na liście „Diamentów Forbesa” znalazły się przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy średni roczny wzrost wartości. Firmy oceniane są na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do Krajowego Rejestru Sądowego. Dodatkowo jury plebiscytu sprawdza genezę wyniku laureatów, żeby wyeliminować przedsiębiorstwa, w których jednorazowe zdarzenie spowodowało skokowy wzrost wartości. Laureaci wybierani są zgodnie z podziałem na województwa oraz w kategoriach: przychody od 5 do 50 mln zł, przychody od 50 do 250 mln zł oraz przychody powyżej 250 mln zł.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ekobud
#wiadomości #nagrody #eko #ekobud

Więcej tematów: