Warsztaty dla młodych architektów w ramach projektu „Archistarter”

Podziel się:
Spotkanie odbyło się 9 maja br. w Karczewie, w siedzibie firmy Multicontract, reprezentującej na polskim rynku amerykańską markę elastycznych paneli podłogowych Adore.

 Fot. Multicontract Fot. Multicontract Hołdując zasadzie „trening czyni mistrza” firma Multicontract i twórcy „Archistartera” zdecydowali się zaprosić uczestników projektu do udziału w bezpłatnych, praktycznych warsztatach aranżacji podłóg. Wszyscy zainteresowani mogli poznać metody właściwego układania podłóg, przekazywane przez profesjonalistów – ekspertów firmy Multicontract.
Precyzyjnie odpowiadali oni na pytania gości: jak projektować podłogi, co ze sobą łączyć, na co zwracać uwagę wykonawców, jakie możliwości w tworzeniu swoich wzorów mają architekci? Proponowali praktyczne rozwiązania, ułatwiające architektom projektowanie i podnoszące jakość ich pracy.

Punktem kulminacyjnym spotkania, na który czekali zaproszeni goście, okazała się wizyta w magazynie Multicontractu, gdzie można było samodzielnie zaaranżować fragment podłogi, wykorzystując dostępne tam produkty. Młodzi architekci podeszli do zadania z dużym entuzjazmem. Łączyli panele LVT oraz płytki dywanowe, jednocześnie korzystając z dostępnych na rynku produktów chemii budowlanej, stosowanych na co dzień przez pracowników firmy.
REKLAMA:

 Fot. Multicontract Fot. Multicontract Fot. Multicontract Fot. Multicontract
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Multicontract
#wiadomości #wnetrza #szkolenia #multicontract

Więcej tematów: