Nowa norma zakładowa PRESS GLASS

Podziel się:
Nowa wersja normy zakładowej firmy PRESS GLASS obowiązywać będzie w jej zakładach w Polsce oraz Chorwacji. Jak tłumaczy producent, dokument został zaktualizowany i wyraźnie poszerzony.

 Fot. PRESS GLASS Fot. PRESS GLASS Norma zakładowa PRESS GLASS, która została stworzona z uwzględnieniem najnowszych standardów unijnych, składa się z dwóch głównych części, odnoszących się do szyb zespolonych i specjalnych. W nowej wersji dokumentu zawarto m.in. szczegółowe i aktualne informacje nt. badań, kontroli oraz wymagań dotyczących produkowanych przez firmę szyb.

Dokument uzupełniliśmy o dokładne informacje związane z obecnymi możliwościami produkcyjnymi naszych zakładów. Nowa norma zakładowa ma także bardziej kompleksowy charakter niż wersja wcześniejsza. Przykładowo, zainteresowane osoby mogą sprawdzić, w jaki sposób prowadzimy działania badawczo-kontrolne dotyczące poszczególnych rodzajów szyb – podaje PRESS GLASS.
REKLAMA:

Jak wyjaśnia producent, całość została zredagowana w przejrzysty sposób, dzięki czemu odnalezienie potrzebnych informacji nie powinno sprawiać żadnych problemów. Dodatkowe uzupełnienie stanowią materiały graficzne, w tym m.in. fotografie i rysunki techniczne.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Press Glass
#okna #wiadomości #okna i drzwi #press_glass

Więcej tematów: