Somfy z tytułem Budowlanej Marki Roku 2015

Podziel się:
Somfy, światowy lider w produkcji inteligentnych urządzeń do domów i budynków użyteczności publicznej,otrzymał tytuł Brązowej Budowlanej Marki Roku 2015 w kategorii „Napędy do bram”. To wyróżnienie za wysoką jakość i funkcjonalność napędów do bram.

 Fot. Somfy Fot. Somfy Budowlana Marka Roku to jedno z najważniejszych i prestiżowych wyróżnień branżowych w Polsce. Na to, kto zostaje laureatem duży wpływ mają klienci – pracownicy firm wykonawczych z całego kraju, którzy na co dzień w swojej pracy korzystają z materiałów budowalnych określonych producentów. To oni w specjalnym badaniu przeprowadzanym co roku przez firmę ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku wskazują na najlepsze marki w kilkunastu kategoriach produktowych. W 11-tej edycji konkursu doceniono także produkty marki Somfy. Brązowa Budowlana Marka Roku 2015 została wręczona producentowi w kategorii „Napędy do bram” .
REKLAMA:

Bardzo cieszy nas to wyróżnienie, bo otrzymaliśmy je właściwie od samych praktyków, od osób, które na co dzień korzystają z naszych produktów. To znak wielkiego zaufania do naszej marki i wyzwanie, aby jakość i funkcjonalność naszych produktów była jeszcze wyższa – mówi Radosław Borkowski, dyrektor generalny Somfy Sp. z o.o.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Somfy
#wiadomości #naped #wnetrza #okna i drzwi #somfy #do brama

Więcej tematów: