Tytuł Budowlana Firma roku 2015 dla Jadar

Podziel się:
Wśród nagrodzonych znalazła się firma JADAR, jedyny producent kostki brukowej na polskim rynku zapewniający swoim klientom 10 – letnią gwarancję użytkowania.

 Bartosz Leszczyński, dyrektor ds. handlu w JADAR sp. z o.o., Fot. Jadar Bartosz Leszczyński, dyrektor ds. handlu w JADAR sp. z o.o., Fot. JadarNa uroczystej Gali Finałowej, która odbyła się w Multikinie zlokalizowanym w warszawskich Złotych Tarasach, firma JADAR sp. z o.o. otrzymała certyfikat Budowlanej Firmy Roku 2015 w kategorii „Producent materiałów budowlanych”. Nagrodę przyznano za wiodącą rolę na polskim rynku budowlanym w obszarze produkcji kostki brukowej, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności, szczególne osiągnięcia na tle konkurencji oraz oferowane wysokiej jakości, innowacyjne produkty i usługi. Wyróżnienie w imieniu całego zespołu odebrał Bartosz Leszczyński, dyrektor ds. handlu w JADAR sp. z o.o.

- Cieszymy się z otrzymanej nagrody, przede wszystkim ze względu na jej prestiż. Dzięki niej znaleźliśmy się w czołówce najwybitniejszych polskich firm na rynku budowlanym i dołożymy wszelkich starań, aby tę pozycję utrzymać. Naszym priorytetem jest nie tylko zadowolenie klientów z oferowanych produktów, lecz także ich poczucie bezpieczeństwa, dlatego jako jedyna firma w kraju zapewniamy aż 10-letnią gwarancję użytkowania naszych produktów – mówi Bartosz Leszczyński, dyrektor ds. handlu.
REKLAMA:

Produkty sygnowane marką Jadar cenione są za swoją wysoką jakość, a także szeroką ofertę i łatwą dostępność. Ciesząca się dużym zainteresowaniem klientów oferta najnowszej linii Color Blend, należąca do Jadar Garden czy dekoracyjnego betonu architektonicznego w ramach Jadar Home jest szeroko dostępna zarówno w sklepach firmowych, jak i centrach handlowych w całej Polsce. Jadar, z siedzibą w Radomiu, posiada fabryki także w trzech innych miastach – Skaryszewie, Kielcach oraz Grójcu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Jadar
#wiadomości #nagrody #ogrody #w ogrod #kostka #jadar

Więcej tematów: