Żarówka LED do wynajęcia

Podziel się:
Firma RWE oferuje Polakom wynajem żarówek energooszczędnych. To pomysłowy sposób na podbicie rynku przez giganta zajmującego się produkcją energii elektrycznej.

Fot. RWEFot. RWEFirma RWE to międzynarodowy koncern zajmujący się wytwarzaniem, przesyłem, dystrybucją oraz sprzedażą energii elektrycznej i gazu. Działa prężnie na terenie Niemiec i Wielkiej Brytanii, będąc głównym producentem energii na terenie krajów. Obecnie buduje swoją pozycję w państwach Europy Środkowej. Oferta wynajmu żarówek to pomysłowy sposób na wzbudzenie zainteresowania. Skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm.

Oświetlenie LED oferowane przez RWE obejmuje odpowiedniki najbardziej popularnych żarówek 40, 60, 75 i 100W oraz odpowiedniki żarówek ozdobnych 25 – 30W. W przypadku umowy zawieranej przez Klienta Indywidualnego1 na 36 miesięcy, koszt miesięcznego wynajmu pięciu odpowiedników tradycyjnej żarówki o mocy 60W, wyniesie zaledwie 7,45 zł (1,49 zł miesięcznie za każdą żarówkę LED). Klienci decydujący się na skorzystanie z oferty zapłacą tym mniej, im więcej żarówek zdecydują się wynająć.
REKLAMA:

W całym okresie użytkowania żarówki LED są objęte gwarancją bezpłatnej wymiany w przypadku przepalenia. To ważne, gdyż to jedna z barier, która zniechęca do kosztownego wydatku. W tym wypadku klient, który zdecyduje się na wynajem żarówek, nie traci, bo może wymienić uszkodzony produkt na działający.

Ze szczegółami oferty można zapoznać się w punktach sprzedaży RWE Polska na terenie Warszawy.

Marta Sobiecka
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: RWE
#wiadomości #do oswietlenie #wnetrza #w wewnatrz_bud #LED

Więcej tematów: