Grzejnik dekoracyjny - wizytówką domu

Podziel się:
Odzwierciedlenie osobowości właściciela i jego styl życia może pokazać nam jego wnętrze domu. Salon, w którym spędzamy większość naszego wolnego czasu, a także przyjmujemy gości i urządzamy przyjęcia powinno zachwycać wyglądem oraz komfortem użytkowania.

Fot. PurmoFot. PurmoW salonie każdy element ma znaczenie, i to przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze, z założenia jest on najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem w domu. Wystrój salonu powinien stanowić spójną i efektowną kompozycję, która wprawia mieszkańców w dobre samopoczucie oraz wywiera pozytywne wrażenie na odwiedzających ich znajomych, krewnych czy współpracownikach. Po drugie, salon pełni zazwyczaj kilka ważnych funkcji. Zwłaszcza w małych mieszkaniach obejmuje nie tylko strefę wypoczynkową i jadalną, ale również kuchenną i sypialną, w związku z czym wymaga dogłębnie przemyślanego projektu.

Wygoda i estetyka salonu zależą od wielu czynników. Obok sposobu organizacji przestrzeni, rodzaju oświetlenia, koloru ścian, lub też zestawienia detali – niezwykle istotnym elementem jest zastosowane rozwiązanie grzewcze. Decydując się na instalację grzejnika dekoracyjnego marki Purmo, zadbamy o niezawodne i oryginalne wizualnie źródło ciepła w naszym salonie.
REKLAMA:

Narbonne to grzejnik poziomy, wyposażony w osłony boczne oraz osłonę górną typu grill. O jego eleganckim designie decyduje szeregowy układ profilowanych, stalowych elementów grzejnych o prostokątnym przekroju. Zachowana pomiędzy połączonymi elementami dwumilimetrowa szczelina umożliwia ich swobodą rozszerzalność cieplną oraz perfekcyjne pokrycie lakierem całej powierzchni grzejnika. Model podłączany jest z boku, z prawej lub lewej strony.

Fot. PurmoFot. PurmoW pomieszczaniach o dużym przeszkleniu idealnie sprawdza się Narbonne V. Jest to grzejnik pionowy, który z powodzeniem może służyć jako jeden z głównych elementów dekoracyjnych w salonie. Szczególnie efektywnie podkreśla klasyczną aranżację wnętrza. Również wykonany jest ze stalowych profili o przekroju prostokątnym i podłączany jest z boku.

Jeżeli natomiast zależy nam na estetycznym ukryciu przyłączy, świetnym wyborem jest grzejnik poziomy Narbonne VT lub grzejnik pionowy Narbonne V VT. Obydwa modele wyposażone są w króćce przyłączeniowe, umożliwiające podłączenie odpodłogowe.

Grzejniki dekoracyjne marki Purmo, które przykuwają wzrok wyszukanym wzornictwem oraz dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, pomogą nam wyrazić swój styl i nadać naszemu salonowi niepowtarzalny charakter.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Purmo
#czytelnia #grzejnik #wnetrza #do ogrzewanie #do dekorowanie #purmo #w salon #Wnętrza, wystrój, architektura - tematy pozostałe

Więcej tematów: