Triumfy Polski podczas Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy 2016

Podziel się:
Mistrzostwa zakończyły się wielkim sukcesem dwóch reprezentacji polskich dekarzy. Złoto w kategorii dachów skośnych wywalczyli młodzi dekarze z Poznania, natomiast w kategorii dachów metalowych pierwsze miejsce zajęli reprezentacji z Białegostoku. Przez cały czas tegorocznych mistrzostw FAKRO kibicowało młodym dekarzom.

Fot. FakroFot. Fakro
W mistrzostwach rywalizowali przedstawiciele 19 krajów, montując okna na różnych połaciach dachu. Podczas pierwszego dnia zawodów, dekarze montowali okna marki FAKRO na dachach płaskich i stromych. Dodatkową atrakcją na stoisku FAKRO były rozgrywki w „piłkarzyki”, w których uczestniczyli uczniowie z zawodowych szkół o profilu dekarskim, które FAKRO objęło swoim patronatem, dekarze, będący uczestnikami programu „Fach na dach” oraz klubowicze „Klubu Fachowca FAKRO”. Najlepsi gracze zostali nagrodzeni voucherem na mecz Polska – Rumunia, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, w czerwcu 2017 roku.

Fot. FakroFot. FakroFot. FakroFot. Fakro
FAKRO współpracuje z dekarzami od bardzo dawna. Wiedza i doświadczenie dekarzy pozwala nam nieprzerwanie rozwijać nasze produkty. Dlatego też nie mogło zabraknąć nas na tym wielkim, dekarskim święcie, jakim są Mistrzostwa – skomentował Sławomir Gawlik, dyrektor marketingu Grupy FAKRO podczas rozmowy z Filipem Chajzerem, prowadzącym imprezę.

Fot. FakroFot. FakroFot. FakroFot. Fakro
Stoisko FAKRO odwiedził także Łukasz Staniszewski, Mistrz Świata Młodych Dekarzy z 2006 roku, w kategorii dachy strome oraz tegoroczny zwycięzca, Oskar Sworek, uczeń klasy o profilu dekarskim pod patronatem FAKRO.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Fakro
#okna #wiadomości #nagrody #okno #okna i drzwi #do montaz #fakro #w dach #konkursy

Więcej tematów: