Energooszczędny montaż warstwowy

Podziel się:
ProEnergy TYTAN Professional (Aprobata Techniczna ITB AT-15-9454/2015) to system do energooszczędnego montażu okien, którego podstawowym celem jest eliminacja powstawania mostków termicznych oraz skuteczne zabezpieczenie izolacji termicznej przed wilgocią z jednoczesnym zapewnieniem stałej jej wentylacji. Taki montaż okien charakteryzuje się stosowaniem wielowarstwowych materiałów, wypełniających szczelinę obwodową pomiędzy ościeżnicą a ościeżem

Fot. SelenaFot. Selena

Zalety Systemu ProEnergy

• likwidacja mostków termicznych,
• zapobieganie kondensacji pary wodnej
• ochrona warstwy izolacyjnej przed zawilgoceniem oraz powstawaniem pleśni i grzybów,
• ochrona stolarki przed niszczeniem,
• podniesienie komfortu użytkowania mieszkania,
• zapewnia trwałość parametrów izolacji akustycznej.

Fot. SelenaFot. SelenaFot. SelenaFot. Selena

ProEnergy System TYTAN Professional:

• Energooszczędna Piana Poliuretanowa Energy 2020 do montażu stolarki otworowej – Jedyna piana na rynku, która pozwala zredukować straty ciepła nawet do 60% oraz skutecznie i trwale eliminuje mostki termiczne. Piany Tytan O2 nie emitują szkodliwych oparów MDI podczas aplikacji (potwierdzone przez SP Provning Forskning Swedish Institute). Produkty sklasyfikowane przez The Building Informaction Foundation RTS z Finlandii jako materiał budowlany klasy M1 - po utwardzeniu są bezzapachowe oraz nie emitują TVOC, formaldehydu, amoniaku i MDI. Jednokomponentowa Piana Tytan Professional O2 Energy 2020 utwardza się pod wpływem wilgoci. Piana jest odporna na pleśnie i grzyby oraz na działanie wysokich i niskich temperatur (od -60°C do +100°C). Po utwardzeniu pianę można ciąć, piaskować, gipsować lub malować. Wysokiej jakości piana pistoletowa Tytan Professional O2 jest produkowana zgodnie z normą ISO 9001:2000.
REKLAMA:

• Taśma Okienna Wewnętrzna Tytan Professional jest przeznaczona do izolacji połączeń pomiędzy murem, a ościeżnicami okien i drzwi w celu zabezpieczenia złącza przed wnikaniem wilgoci z pomieszczenia. Taśma składa się z wysokiej jakości paroszczelnej membrany, która gwarantuje optymalną wartość współczynnika Sd, pokrytej z obu stron włókniną poliestrową.

• Taśma Okienna Zewnętrzna Tytan Professional jest przeznaczona do izolacji połączeń pomiędzy murem, a ościeżnicami okien i drzwi w celu zabezpieczenia złącza przed wnikaniem deszczu i wiatru do izolacji termicznej. Taśma składa się z wysokiej jakości paro przepuszczalnej membrany, która gwarantuje optymalną wartość współczynnika Sd pokrytej z obu stron włókniną poliestrową, co pozwala na odparowanie wody ze złącza.

• Klej Energy 2020 do EPDM i taśm okiennych - Hybrydowy, jednoskładnikowy uniwersalny utwardza się pod wpływem wilgoci z powietrza, nie zawierający rozpuszczalników, izocyjanianów ani wody. Jest przeznaczony do różnorodnych prac montażowych i wykończeniowych w budownictwie ale jego podstawowym zadaniem jest przyklejanie gumy EPDM oraz taśm okiennych do fasa. Tytan Professional Energy 2020 idealnie sprawdza się przy doklejeniu włókniny, a tym samym daje gwarancję łączenia i wykonania perfekcyjnego montażu stolarki otworowej.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Selena
#okna #czytelnia #okno #okna i drzwi #selena #do montaz #Okna i drzwi - tematy pozostałe

Więcej tematów: