Pałac dla Seniora w Sulejówku

Podziel się:
To ma być obiekt wyróżniający się na tle innych ośrodków - nowoczesny, przyjazny, mogący pomieścić ponad 120 pensjonariuszy. Projekt jest realizowany pod patronatem Urzędu Miasta i Burmistrza.

Wizualizacja projektu Domu dla Seniora, Fot. WRI InvestmentWizualizacja projektu Domu dla Seniora, Fot. WRI Investment
Placówka powstaje przy ulicy Zygmunta Krasińskiego. Jak zapewnia inwestor, obiekt będzie gotowy i oddany do użytku w połowie tego roku.

Placówka będzie w pełni dostosowana do potrzeb osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych, przewlekle chorych. Pensjonariusze znajdą się pod stałą opieką wykwalifikowanego personelu medycznego: pielęgniarskiego, lekarskiego, opiekuńczego a także rehabilitantów. Do ich dyspozycji pozostaną pokoje 1- lub 2-osobowe oraz apartamenty. W każdym pokoju znajdzie się łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych, system przywoławczy i łóżko rehabilitacyjne z materacem przeciwodleżynowym. Dodatkowo pokoje będą wyposażone w telewizor, telefon i Internet. Na terenie placówki powstaje duży ogród z altaną i pięknie zagospodarowanym stawem.
REKLAMA:

Na terenie ośrodka znajdą się sale dzienne, przestrzenna jadalnia z widokiem na ogród i bezpośrednim dostępem do własnej, nowoczesnej kuchni, kaplica, a nawet salonik fryzjerski.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: WRI Investment
#wiadomości #architektura #inwestycje #wnetrza

Więcej tematów: