Szklany grzejnik Pollux i Vitro marki Luxrad

Podziel się:
Firma Luxrad wprowadziła do swojej oferty dwa grzejniki z wykorzystaniem szklanej osłony.

Fot. LuxradFot. LuxradFot. LuxradFot. LuxradFot. LuxradFot. Luxrad

Opis produktów:

Pierwszy z nich – Pollux – to grzejnik łazienkowy, którego unikalny wzór oparty jest na szklanej obudowie i zaokrągleniach. Jest to idealne rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Użycie szkła hartowanego daje nam pewność, że produkt jest wytrzymały. Grzejnik wyróżnia się nie tylko dzięki szklanej osłonie, zaokrąglone krawędzie otworów to rzadko spotykany wzór jaki możemy zobaczyć na grzejnikach.

Fot. LuxradFot. LuxradFot. LuxradFot. Luxrad
Natomiast drugi model to Vitro – grzejnik uniwersalny, powstał z myślą o miejscach, gdzie liczy się nowatorstwo rozwiązań i niebanalne wzornictwo. Jego kluczową cechą jest gładka i łatwa w utrzymaniu powierzchnia. Grzejnik Vitro może dodatkowo występować w wersji z lustrem, co dodatkowo optycznie powiększy nasze pomieszczenie.

Fot. LuxradFot. LuxradFot. LuxradFot. Luxrad
Szklany grzejnik ma wiele zalet. Po pierwsze energooszczędność. Zapewniają szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu - zjawisko naturalnej konwekcji pozwala na utrzymanie takiej samej temperatury na powierzchni całego grzejnika. Szkło jest materiałem mającym duże zdolności do akumulacji i oddawania ciepła. Po drugie bezpieczeństwo. Za sprawą hartowania, bardzo wyraźnie zwiększa się odporność szkła na uderzenia i wahania temperatur. Warto również zaznaczyć, że szkło hartowane nie rozbija się na ostre kawałki które mogą zranić, lecz na drobne części nie powodujące zagrożenia. Po trzecie antystatyczne. To może być dobra wiadomość dla alergików, szklane panele mają właściwości antystatyczne, co oznacza, że nie przyciągają kurzu. A na koniec wzornictwo.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Luxrad
#grzejnik #do ogrzewanie #instalacje #do dekorowanie #w wewnatrz_bud #z szklo #produkty #Grzejniki

Więcej tematów: