Rondo Lux i Squerto Lux oraz Higieniczny zestaw natryskowy chromowany Presso

Podziel się:
Do bogatej kolekcji produktów przeznaczonych do łazienki marki FERRO dołączyły nowe zestawy natryskowe z deszczownią: Rondo Lux i Squerto Lux oraz Higieniczny zestaw natryskowy chromowany Presso.

Fot. FerroFot. FerroFot. FerroFot. FerroFot. FerroFot. Ferro
Zestaw natryskowy przesuwny z deszczownią Rondo Lux wyposażony został w głowicę talerzową o średnicy 20 cm oraz komponującą się z nią 3-funkcyjną rączkę natrysku. Komplet będzie znakomitą ozdobą każdej klasycznej łazienki. Squerto Lux świetnie zaprezentuje się natomiast w nowoczesnych wnętrzach, w których meble oraz armatura charakteryzują się geometryczną formą. Ten elegancki zestaw wyposażony został w kwadratową głowicę talerzową o wymiarach 20 x 20 cm i nawiązującą do niej kształtem 1-funkcyjną rączkę natrysku.

W obu kompletach metalowy przełącznik z wkładką ceramiczną umożliwia wygodne przełączanie przepływu wody między deszczownią a rączką natrysku. Zarówno deszczownia, jak i rączka posiadają praktyczny system usuwania kamienia wapiennego Easy Clean. W zestawach znajduje się również drążek metalowy przesuwny o długości 98,5 cm. Komplety można podłączyć do wszystkich baterii wannowych i natryskowych przy użyciu węża podłączeniowego z nakrętką 1/2” o długości 50 cm. Regulowany rozstaw uchwytów sprawia, że zestawy zamontujemy w istniejących już otworach. A dołączona do nich praktyczna płaska półka z regulacją mocowania pozwoli na swobodny dostęp do kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji.
REKLAMA:

W higienicznym zestawie natryskowym chromowanym Presso znajduje się wąż natryskowy o długości 125 cm oraz wygodna w użyciu rączka natryskowa z chromowanym uchwytem punktowym i praktycznym systemem AUTO-STOP, dzięki któremu możemy wygodnie sterować przepływem wody. Przyłącze G 1/2 pozwala na zamontowanie go do każdej baterii wannowej/natryskowej lub umywalkowej z dodatkowym podłączeniem G 1/2.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: FERRO
#armatura #wnetrza #ferro #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje #Armatura i osprzęt

Więcej tematów: