Nowoczesne odpływy liniowe Wet & Dry marki Fala

Podziel się:
Elegancki i nowoczesny wygląd, materiały wysokiej jakości, funkcjonalność – to wszystko sprawia, że odpływy liniowe Fala z systemem Wet & Dry sprawdzą się w każdej łazience. Sprawnie odprowadzają wodę z kabin prysznicowych wyposażonych w klasyczne zestawy prysznicowe, a także deszczownice o dużych przepływach. Stwarzają nieograniczone możliwości aranżacji łazienki.

Fot. falaFot. falaFot. FalaFot. Fala
Fot. falaFot. falaFot. FalaFot. Fala
Funkcja Wet & Dry w nowych odpływach Fala zapobiega przedostawaniu się przykrych zapachów z kanalizacji oraz insektów, nawet gdy w syfonie nie ma wody, a łazienka pozostaje przez długi czas nieużywana. Dodatkowo odpływy posiadają system kontroli drożności i trwałe sito, które ułatwiają zachowanie czystości. Uchwyty stabilizujące korpus wzmacniają konstrukcję, z kolei niski syfon ze stali nierdzewnej oraz wygodna regulacja wysokości usprawniają instalację.

Opływy liniowe Fala z linii Wet & Dry dostępne są w długościach od 60 do 90 cm i kilku atrakcyjnych wzorach: White Glass, Black Glass, Olimp i Line. Dzięki temu bez trudu można wybrać taki, który będzie idealnie pasował do glazury i terakoty oraz stylu, w jakim została urządzona łazienka.
REKLAMA:

Dane techniczne:

Materiał: stal nierdzewna AISI 304
Długość rynny: do wyboru 60, 70, 80, 90 cm
Szerokość: 7 cm (dodatkowo kołnierz ok. 2 cm z każdej strony)
Wysokość syfonu: 5,2 cm.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Fala
#w lazienka #instalacje #produkty #Instalacje wodne

Więcej tematów: