System kuchenny GROHE BLUE HOME

Podziel się:
GROHE BLUE HOME to wyjątkowy system kuchenny, który zamienia zwyczajną wodę w gaszącą pragnienie przyjemność i pozwala cieszyć się nią w zaciszu własnej kuchni, w gronie bliskich i przyjaciół. Jest to doskonałe połączenie technologii z nowoczesnym wyglądem zarówno baterii, jak i jednostki chłodzącej. Intuicyjny i ponadczasowy design tego systemu kuchennego kryje w sobie źródło przyszłości wody pitnej.

Fot. GroheFot. GroheFot. GroheFot. Grohe
Ponadto, linia łączy nowoczesny design z najwyższą funkcjonalnością. Prawa dźwignia służy do mieszania ciepłej i zimnej wody, natomiast lewe pokrętło, ze zintegrowanym kolorowym wyświetlaczem LED, włącza przepływ wody filtrowanej.

Fot. GroheFot. GroheBateria z filtrem o wysokiej wydajności oraz systemem chłodzącym jest równie łatwa w użyciu jak zwykły kran kuchenny, a ponadto wyposażono ją w saturator, który umożliwia nasycenie filtrowanej wody dwutlenkiem węgla, dając wybór między gazowaną, średnio gazowaną i niegazowaną.

GROHE stworzyło najnowocześniejszą technologię, aby następnie ukryć ją w dyskretnej obudowie jednostki chłodzącej. To właśnie ona jest tajnym, genialnym dziełem, które pobiera wodę, filtruje ją, chłodzi i nasyca bąbelkami – dając w rezultacie szklankę wypełnioną po brzeg tym, co najlepsze.
REKLAMA:

Filtr zastosowany w GROHE Blue działa w oparciu o 5-stopniowy proces filtracji, który pozwala na usunięcie z wody nawet najmniejszych cząsteczek szkodliwych substancji i jednocześnie pozostawienie w niej istotnych dla zdrowia minerałów.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Grohe
#armatura #instalacje #grohe #woda #systemy #produkty #Instalacje wodne

Więcej tematów: