Budowlana Marka Roku 2019 dla Deceuninck

Podziel się:
Budowlana Marka Roku to ranking organizowany w Polsce od 2004 roku. O jego wynikach decydują fachowcy. Organizator rankingu - ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku pyta ich, z jakich wyrobów i materiałów budowlanych korzystają w swojej pracy. Producenci oceniani są według kryteriów częstotliwości stosowania ich produktów, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji ceny do jakości. Jubileuszowa, piętnasta Gala Budowlana Marka Roku 2019 odbyła się 13 czerwca 2019 roku w Hotelu Windsor w Jachrance.

Fot. DeceuninckFot. DeceuninckFot. DeceuninckFot. Deceuninck
Na początku roku ASM przeprowadziło ogólnopolskie badanie ankietowe wśród wykonawców, które pozwoliło poznać ich opinie na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Na ich podstawie powstał raport Budowlana Marka Roku 2019, w którym oceniono marki w blisko 40 kategoriach. Deceuninck znalazł się wśród laureatów Rankingu Budowlana Marka Roku 2019, otrzymując wyróżnienie w kategorii „Profile okienne PVC”.

Fot. DeceuninckFot. DeceuninckFot. DeceuninckFot. Deceuninck
- Bardzo nas cieszy to wyróżnienie i wyrażona w ten sposób tak dobra opinia i zaufanie naszych partnerów do marki Deceuninck. Udział w Rankingu jest potwierdzeniem naszych aspiracji do tego, aby dostarczać naszym odbiorcom najlepszej jakości produktów, współpracy, obsługi i wsparcia. To także zobowiązanie i motywacja do tego, aby każdego dnia, nieustannie na to zaufanie i opinię pracować – powiedziała Monika Hybza, Koordynator ds. Marketingu w Deceuninck.

- Deceuninck to innowacyjna, działająca na całym świecie firma z jasną misją - tworzenia skutecznych rozwiązań dla zrównoważonego budownictwa o jak najmniejszym wpływie na środowisko. Celem Deceuninck jest tworzenie ponadczasowych produktów, które sprostają przyszłym wymaganiom pod względem estetyki, wydajności i równowagi ekologicznej. Wierzymy, że nasza filozofia działania jest solidną podstawą do budowania trwałych relacji z naszymi partnerami oraz wzajemnego zaufania opartego na wspólnych wartościach – dodaje Monika Hybza.
REKLAMA:

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku. Dla uczestników rynku budowlanego jest on nieocenionym źródłem zweryfikowanej informacji marketingowej, a inwestorów informuje o najlepszych produktach.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Deceuninck
#okna #wiadomości #nagrody #okno #okna i drzwi

Więcej tematów: